Останнє оновлення: 15:55 середа, 21 серпня
Презентація книги
Ви знаходитесь: Культура / Література / Літературний Чернігів / Шевченки презентували книгу «Карсинор. Охота на Валлеров»
Шевченки презентували книгу «Карсинор. Охота на Валлеров»

Шевченки презентували книгу «Карсинор. Охота на Валлеров»

В Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка 9 лютого відбулася презентація книги «Карсинор. Охота на Валлеров» молодих авторів Володимира та Катерини Шевченків.

Відкрила презентацію та представила авторів книги головний бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук Наталія Утиро.

Ведуча презентації наголосила, що твір написаний у жанрі фентезі, та надала слово авторам книги.

З розповідей молодих талантів ми дізналися, що Володимир Шевченко навчається на природничо-математичному факультеті Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка, а Катерина – учениця 9-го класу загальноосвітньої школи № 31.

Поділилися Володимир та Катерина Шевченки й спогадами про те, як зародилась ідея написати книгу. Володимир, який дуже любить читати, тривалий час виношував задум створити свій твір. Допомогла йому в реалізації мрії сестра, яка під впливом прочитаних книг про Гаррі Поттера запропонувала братові написати книгу.

Протягом презентації талановиті автори коротко схарактеризували зміст книги "Карсинор", який полягає в розкритті загадкового Всесвіту, що складається з трьох планет, та запевнили, що історії, пов'язані з кожною із планет, здатні розбурхувати свідомість.

На презентацію завітали родичі, друзі, знайомі та викладачі авторів. Друзі, які вже прочитали книгу, зазначили, що для молоді, яка мало читає, ця книга буде поштовхом до читання, зможе відволікти від гаджетів. Вони також навели чудову цитату: "Есть преступление похуже, чем сжигание книг – их не читать!".

Наприкінці заходу ведуча Наталія Утиро прокоментувала вираз із книги, коли королева Денора звертається до героя роману Норвана: "…Норван, пока ты сам в себя не поверишь, в тебя никто не поверит", і побажала всім вірити в себе та у свої здібності.

Володимир та Катерина Шевченки подякували адміністрації ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за можливість провести презентацію.

Наталія УТИРО,
фото: Людмила ВИШНИВЕЦЬКА

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про Нільса, диких гусей і нахабний сміттєпровід

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор