Останнє оновлення: 18:41 субота, 1 квітня
клендар
Ви знаходитесь: Культура / Література / Літературний Чернігів / Нове видання Чернігівського району
 Нове видання Чернігівського району

Нове видання Чернігівського району

Нещодавно на сесії Чернігівської районної ради презентовано нове видання “Календар знаменних і пам’ятних дат по Чернігівському району на 2016 рік” (укладач О.І. Іваненко, редактор О.В Кирюша).

Книжка підготовлена працівниками Центральної бібліотечної системи району.

Календар має рекомендаційний характер і не претендує на вичерпність.

Подано перелік найцікавіших дат з історії та сьогодення населених пунктів Чернігівського району на основні ювілейні дати. Нове видання стане у нагоді музейним і бібліотечним працівникам, краєзнавцям і журналістам, учням, студентам і освітянам. Практичне застосування викладеного матеріалу можливе під час підготовки та проведення Днів села, ювілеїв та презентацій сільських громад у 2016 році.

Нове видання презентовано на сесії районної ради за підтримки високо патріотичної людини нашого району – засновника СТОВ “Десна” (с. Боромики), генерального управителя Миколи Дмитровича Пономаренка.

Відзначу те, що, коли бібліотекарі звернулись до нього за допомогою, то він не принижував їх висловлюванням подібним до його колеги по районній раді “чого ви побираєтесь”, а щиро від відкритого серця вже вкотре підтримав видавничу справу нашого району.

Календар вручено депутатам районної ради, а також надійде до закладів освіти та культури району.

Андрій Курданов

Коментарі (5)

андрій курданов | 2016-02-02 15:00

Календарі дат та подій видаються в районі з 2011 року районною бібліотекою на зразок календаря від обласної наукової бібліотеки ім.В.Г.Короленка, який почав виходити ще раніше. В тексті вказано, що календар має своє практичне застосування. Звідки гроші на виданння - теж вказано в тексті. Кожне видання це можливість зібрати в книгу всю наявну інформацію з різниз джерел, уточнити та доповнити ту що була відома - це складова діяльності всієї бібліотечної системи району, це і певний звіт про роботу за рік, адже інформація зводиться працівниками районної бібліотеки за допомогою сільських бібліотекарів. Якщо сьогодні незначна кількість нових книг приходить до сільського читача, то в районі краєзнавці та бібліотекарі створюють власні книги, які висвітлюють на своїх сторінках історію сіл та долі людей. Всіх грамотних прошу посприяти чи допомогти зібрати та видати книги про мешканців сіл району ліквідаторів аварії на ЧАЕС, про події 1986-1990 років, коли на території району базувалися вертольоти, якими гасився реактор - це вже історія, але ми про неї нічого не знаємо. Якщо щось знають в одному селі то видання подібних матеріалів допомогає дізнатися всім - і в районі і в Чернігові. Саме таки книги про регіональну історію допомогають розуміти загальну історію. А ось дуріють та страждають маразмами ті, хто нічого робити не хоче, не розуміють і хочуть в нашому сьогоденні патріотизм змішувати з власними інтересами. Книговидання в районі здійснюється з 2003 року. З цей час - коли друкувались книжки - я кандидатську собі не зробив, під своїм авторством книги не видаю, а ось подібні висловлювання чую - проаналізуйте по інших районах книговидання та подивиться видані книги нашого району - ми знаємо свою історію, ми шануємо своїх людей, вчимо молоде покоління творити новітню історію! Можливо і хворий, але зібрані матеріали з неба не падали, хто хоче щось створити робить, покажіть. У нас сьогодні є краєзнавці які теж готують зібрані матеріали по селах до видання - Андріївка, Черниш, Седнів, матеріали Сергія Горобця, зібрано матеріали про села Старий Білоус, Ведильці, 5 лютого їдемо в Олишівку вручати матеріали громаді - приїзжайте подивитесь нашу хворобу!!!!!!

Олежка | 2016-02-01 20:53

ЛОМ
Шановні !!!!а де можна такий шедевр придбати???а де вищі керівники ради та адміністрації?де сам Курданов?Кучерявий баяніст та Лідка пенервожата там є?а за які шиши бумага куплена була, мабуть глянець,як передвиборча агітація!А там є корупційні схеми як район відмиває кошти?подуріли та й годі!в країні таке твориться , а вони жирують!увіковічнюють себе!краще б в правельне русло гроші пустили!!!!!маразм хворих людей та й годі!Патріотизм не там проявляєш Курданов де треба!

ЛОМ | 2016-02-01 10:36

 ЦЕ ТОЧНО ЗРОБЛЕНО не на тверезу голову. курданов уже точно здурів. .а кругол як живий. де мисюра .,.

Виталик | 2016-02-01 10:25

ввв
район вымирает - это понятно..., а в сельсоветах в чем полный маразм???

ввв | 2016-01-31 17:42

 район вымирает в школах почти нет учеников.Уровень подачи знаний равно Онулю В сельсоветах полный маразм.Давай реформы.Закрывайте школы детсадиков не почти.А они какие то дурацкие календари выпускают Сколько вас присосок сидит там .Ганьба ГАНЬБА!!!!!!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  СБУ блокувала діяльність ворожих пропагандистів у прикордонні