Останнє оновлення: 20:01 субота, 24 вересня
Зустріч Метра із журналістами - відео
Ви знаходитесь: Культура / Література / Леонід ТЕРЕХОВИЧ / Лесь Подерв’янський: «Путін не робить нічого, що не люблять росіяни» - відео
Лесь Подерв’янський: «Путін не робить нічого, що не люблять росіяни» - відео

Лесь Подерв’янський: «Путін не робить нічого, що не люблять росіяни» - відео

Жива легенда сучасної української драматургії, людина-цитата, а до того ж ще й талановитий художник Лесь Подерв’янський поспілкувався із журналістами у дискусійному клубі «Експертна думка».

Розмова вийшла жвава, весела й змістовна – по-інакшому не могло і бути. Метр «сипав» перли направо й наліво.

Власне, запис прямої трансляції Олега Головатенка – за посиланням, а найкраще з почутого - далі по тексту.

Про Крим, кацапів і Путіна

«Путін не робить нічого, чого не люблять росіяни» - так Лесь Подерв’янський висловився з приводу російської агресії у Криму та на Сході України. Тобто робити крайнім головного «героя» фанатських «кричалок» нам не варто: росіяни і Путін – браття близнюки. І, взагалі, вони споконвіку наші природні вороги. Україна повинна навчитися із цим жити. «Вони хочуть нас знищити, щоб ми їх любили» - сказав Метр.

Лесь Подерв’янський не надто засмутився після того, як Росія відібрала у нас Крим, адже завжди його ненавидів: совок і брудні пляжі. І порівняв півострів з Занзібаром, де йому довелось відпочивати. «Індійський океан, величезні пляжі і жодного кацапа!»

А от Крим, на його думку, все-таки буде українським, і ми його відвоюємо, просто як у п’єсі «Кацапи». Передбачення у творах Подерв’янського завжди збувалися, приміром, стосовно аварії на ЧАЕС та розпаду СРСР.

Те, що зараз відбувається в Україні – це боротьба за незалежність, а будь-яка держава, на жаль, народжується у боях і крові. «Але ми переможемо», - сказав драматург.

Про героїв і мудаків

Єдині українські герої зараз – це наші військові,а також герої Небесної сотні, вважає Лесь Подерв’янський. Він і сам ще у березні побіг записуватися до військкомату, але його не взяли: надто старий солдат виходив. Тепер, каже, у випадку чого – піде у партизани.

А от мудаків у сучасній Україні більше ніж треба. Головного супермудака Януковича вже вигнали. Рейтинг мудаків, які залишилися жити в Україні, драматург скласти не зміг(ну забагато їх, правда?).

А от наш одіозний Ляшко, на його думку, якраз на своєму місці. Лесь Подерв’янський пригадав, як роки три тому був з ним в одній студії на радіо. Головний радикал України жалівся письменнику, що той може говорити все, що захоче(приміром, що ненавидить ся народ), а Ляшко – ні.

І насамкінець, про сьогоднішній концерт

У Чернігові Лесь Подерв’янський виступатиме вперше, хоча у нашому місті вже був і йому тут дуже подобається.

Порада для всіх прихильників – не називайте його сатириком, він на це ображається. Адже він драматург і аж ніяк не сатирик. Тому і мати у його творах – це не він, а його герої, які просто не можуть не матюкатися. Тобто, без мату Лесь Подерв’янський писати може!

До речі, зараз Лесь Подерв’янський працює над романом під назвою «Таємничий амбал». Яким він буде, поки що не каже, однак за скромним висловом Метра «щоб писати добре, треба писати повільно, а погано я писати не можу».

Коментарі (8)

гриня | 2014-07-30 07:44

деревянный-он и есть деревянный!

Вікторія | 2014-07-28 10:51

Говорив дуже толково і цікаво, Подерв"янський крутий ))

Ляшко Я | 2014-07-28 09:38

 Первый *** тролль, затролливший творческие союзы в те времена, когда не то что Двач, а и интернет в целом ещё никто не изобрёл.

Kerner | 2014-07-27 19:32

Сам этот Л.П. МУДАК!
/// Написал русский защитник Януковича и Путина из Германии
  IP 91.65.45.70
Хост: 91-65-45-70-dynip.superkabel.de
Город: Berlin
Страна: Germany
IP диапазон: 91.65.0.0 - 91.65.255.255
Название провайдера: Kabel Deutschland Breitband Customer 14

правнук кошового Атамана Сірка | 2014-07-27 16:14

Сергей
Сам упырь. Живешь на Черниговских землях и выпендриваешся, а хто дань заплатит за надцать лет и моральные издержки?

Сергей | 2014-07-27 11:51

Упырь самодостаточный и кристально честный, без либерального вихляния и вранья про европейские ценности и пр.. Так прямо и говорит всех победим всех разобьем, это наша цель. За это его можно уважать. В России таких деятелей культуры не хватает, больше к сожалению проституирующих товарищей позднесоветского розлива (и нашим и вашим, в зависимости от того где бабло платят).
\\\
IP 5.45.192.78
Хост: trbo14d.trbo.yandex.net
Город: Москва
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 5.45.192.64 - 5.45.192.127
Название провайдера: Yandex enterprise network

Простий Українець | 2014-07-27 10:16

Дякуємо за цікаву зустріч.
Лесь Подерев"янський робить добру справу виправляючі історичні фальшування. Було б непогано запросити Валерія Бебика, який відводить Чернігівщині дуже вагому роль в історії розвитку не тельки України, а і світу.
Для багатьох людей стало шоком визнання, що рашисти нам не братя ні по духу, ні по походженню, ні повірі, ні по культурі, ні по мові. Навіть на каналі “Дождь” це було підтверджено на науковому рівні, опублікуваши генетичну карту народів за походженням. http://tvrain.ru/articles/mongolo_tatarskogo_iga_ne_bylo_a_armjane_okazalis_rodstvennikami_kitajtsev-362836/
А по стилю творчості Орест Лютий міг би влучно доповнити Леся Подерев"янського.

??? | 2014-07-27 08:38

  То схоже, що росіяни полюбляють щеплення ... Як дуже турботливий татусь
пан путін турбується ,щоб страшна холера чи то чума СЕПАРАТИЗМУ не
поширилась на терени ВЕЛИКОЙ РОССИИ. Тому робить щеплення СВОЇМ.що живуть на Сході України... Вони ж так нещодавно голосно волали,що хочуть в Росію...
  Тяжке питаннячко - ЧИ ЛІКУЮТЬ ЧУМУ ХОЛЕРОЮ ?
   Товарищ Сталин вспомнился...
" А ЧЕМ МЫ ХУЖЕ МЕДИКОВ? ОНИ ЖЕ ДЕЛАЮТ МАЛЕНЬКУЮ ПРИВИВКУ, ЧТОБЫ ИЗБЕЖАТЬ БОЛЬШОЙ БОЛЕЗНИ".
 Путін не робить нічого, що не люблять росіяни...?!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM