Останнє оновлення: 20:01 субота, 24 вересня
брифінг
Ви знаходитесь: Культура / Література / Леонід ТЕРЕХОВИЧ / Валерій Дубіль презентував депутатську групу «Чернігівщина» (відео)
Валерій Дубіль презентував депутатську групу «Чернігівщина» (відео)

Валерій Дубіль презентував депутатську групу «Чернігівщина» (відео)

По завершенні сесії Чернігівської обласної ради відбувся брифінг депутатів Верховної Ради України з між фракційної групи «Чернігівщина».

– До складу групи входять представники опозиційних сил з партії «Батьківщина», партії «Удар» і партії «Свобода», - сказав її очільник Валерій Дубіль.

Наразі група запропонувала створити тимчасову слідчу комісію по гуртожитках і розслідувати випадки з виселенням людей, які трапляються по всій Україні.

– Ми чекаємо, що до цієї комісії своїм представників делегує КПУ і Партія регіонів і відповідності до тих цілей, які вони декларували у своїх передвиборчих програмах.

Згадуючи іншу між фракційну групу «Охматдит», до складу якої увійшли ті ж самі депутати, Валерій Дубіль зазначив:

– Там, де діти, там немає політики. Ми відкриті для всіх.

Цікаво, що провладні депутати-мажоритарники створили іншу міжфракційну групу «За Чернігівщину». За словами депутатів-опозиціонерів, до складу цієї групи їх запрошували. Але вже після того, як питання про створення групи «Чернігівщина» фактично було вирішене.

Нагадаємо, крім голови групи Валерія Дубіля (ВО «Батьківщина»), до її складу входять народні депутати Сергій Аверченко («Удар»), Валерій Карпунцов («Удар»), Руслан Марцінків («Свобода»), Микола Томенко, Андрій Шевченко, Андрій Павловський, Іван Кириленко, Руслан Князевич, Володимир Бондаренко («Батьківщина»).

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM