Останнє оновлення: 20:01 субота, 24 вересня
Анонс
Ви знаходитесь: Культура / Література / Леонід ТЕРЕХОВИЧ / У Чернігові презентують книгу про Спасо-Преображенський собор. АНОНС
У Чернігові презентують книгу про Спасо-Преображенський собор. АНОНС

У Чернігові презентують книгу про Спасо-Преображенський собор. АНОНС

Сьогодні, 4 жовтня о 12.00 в приміщенні Колегіуму (на Валу) відбудеться презентація книги про Спасо-Преображенський собор у Чернігові.

Видання підготовлене науковими співробітниками Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Куратор проекту – генеральний директор Андрій Курданов, керівник авторського колективу – заступник генерального директора з наукової та культурно-просвітницької роботи Алла Доценко.

Науково-популярна книга присвячена одному з найстаріших храмів на території України – Спасо-Преображенському собору міста Чернігова. У виданні відображено історію собору, подано його докладний художньо-стилістичний аналіз, підкреслено значення Чернігівського Спаса для української культури і культури східного християнства в цілому.

Автори наводять точки зору різних дослідників, пов’язані з часом спорудження храму, його архітектурою і внутрішнім оздобленням, простежують діяльність кількох поколінь настоятелів собору.

Книга розрахована на широке коло читачів.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM