Останнє оновлення: 17:57 четвер, 13 серпня
Чиновницькі співи
Ви знаходитесь: Культура / Література / «728»: Бенефіс Тунік-Фриз
«728»: Бенефіс Тунік-Фриз

«728»: Бенефіс Тунік-Фриз

Статний самодостатній фінансово впорядкований чолов’яга у дорогому сірому костюмі та білій сорочці із краваткою непомітно перетнув зал міського палацу культури.

Він розмістився у старому, потребуючому заміни кріслі 11-го ряду під номером 23.

Постріл в упор

Напівсиве його волосся було обережно впорядковане на голові, обличчя мало здоровий колір, а кишені не містили партквитка жодної української політичної партії, хоча партійний квиток КПРС ймовірно десь завалявся у старих, якщо такі в нього є, шухлядах його домівки.

Появу чолов’яги майже ніхто з глядачів не помітив, і навіть зіркий фотокореспондент Віктор Кошмал лишив би його поза увагою, якби траєкторія руху напівсивого джентльмена не перетиналася з тимчасовим місцем роботи фотокора. Віктор помітив чолов’ягу лише в останній момент, коли той вже знаходився в метрі від нього, а тому на привітання позапартійного інстинктивно випалив спалахом фотоапарату прямо тому в очі.

У залі було тепло, навіть занадто. Мабуть для нього, фінансово впорядкованого, так натопили. От якби він мав щовечора ходив по квартирах чернігівців, а в деяких, самих холодних, ще й ночувати мусив... Якісне опалення було б у кожній оселі, а зима б не пересувалася за чиїмось недоглядом на кілька тижнів.

Голець+Антошин=

- Кому квіти, Віталіє Віталійовичу? – спитали у депутата Гольця, що увійшов до залу із величезним букетом та щирою посмішкою на широкому обличчі. – Меру?

- Ні, - покачав головою екс-секретар міської ради.

- Тоді точно Антошину.
- Звісно ж, кому як не Вадиму Леонідовичу.

Аншлагу не було й близько, приблизно чверть старих крісел «хіміків» пустувала. Це наштовхувало на думку, що держслужбовців силоміць на концерт не гнали або вимагали купувати квитки без обов’язкового відвідування заходу.

- У нас ЧП, - оголосив жіночий голос з нізвідки, тільки-но перша співачка доспівала свою пісню. – Хтось поцупив усі гроші із каси.

Точно позапартійний, хто ж ще. Ось чому він так тихенько прокрадався до свого місця.

- Он він, хлопці, - так і хотілось вказати на нього міліціянтам, що увійшли до залу. Вони ж чомусь попрямували до зовсім непримітних бугаїв, які сиділи із зав’язаними шарфами ротами та жодним чином не звертали на себе увагу.

Розповідь для онуків

Не встигла розпочати свою пісню фарбована брюнетка у довгій білій сукні, а черга із бажаючими подарувати їй квіти вже була схожа на чергу за дефіцитним товаром, талоном для дотику до якого є букет.

Співала заступниця Чернігівського міського голови Оксана Володимирівна дуже добре і все ж таки здалося, що більшість чоловіків несли їй квіти виключно щоб доторкнутися до її руки або досягти своєї багаторічної мети, поцілувати саму Тунік-Фриз і розповідати про це онукам.

Слідом за брюнеткою на сцену вийшов радянський солдат часів Великої Вітчизняної, у кирзових чоботях та світло-коричневий формі. Він явно був дембелем (не плутати з Дубілем), оскільки верхній ґудзик сорочки не був застебнений, а ремінь висів надто вільно.

Образ із минулого

Солдат співав про дороги, що запилені й затуманені, і несвідомо уявлялися картини кровавих битв, через які він пройшов і переможцем яких став. Він вижив, він переміг, але переможцем себе не вважає, бо дуже багатьох життів, як друзів так і ворогів, коштувала та перемога. Він іде зруйнованими війною дорогами та жахається зуродуваними, знекровленими тілами, що розкидані навкруги. Серед них немає переможених – вони всі віддали свої життя за сите майбутнє своїх нащадків.

І як же було красиво й символічно, хай і підготовлено заздалегідь, що квіти співаючому солдату Дмитру Попову, депутату міської ради, подарував справжній ветеран Великої Вітчизняної, володар багатьох орденів та медалей. Можливо саме таким, як зараз Дмитро, він був 60 років тому, коли повертався з війни до дому зруйнованими шляхами рідної Батьківщини, згадуючи найкращих друзів, котрих вже ніколи не буде поруч. Крокуючи до солдата, ветеран, через халатність працівників сцени, спіймав ногами повітря і почав падати, але Дмитро Попов вчасно зорієнтувався у ситуації й підхопив справжнього героя війни.

Талалаївський палац культури

Голова Чернігівської обласної ради Наталія Романова виконувала роль Алли Пугачової та була «жінкою, що співає». Жінка цього вечора розпустила коси, співала доволі добре. Навіть фінансово впорядкований чолов’яга оцінив, коли закивав стверджувально головою, мовляв, нічого собі, характеризуючи спів «Пугачової», своєму повністю сивому сусіду.

Співи співами, от чи віддасть пані Романова свою грошову долю на стільці для «хіміків», питання. Справа у тому, що Наталія Андріївна представляє область, а не місто, на відміну від усіх інших учасників «728», тобто може цілком законно попросити свою частку і витратити її на заміну одного чи двох стільців у ніжинському палаці культури, варвинському або талалаївському.

Можливо, не всі прийшли до Міського палацу культури тільки щоб насолодитися співом місцевих політичних зірок. Можливо, головний онколог Чернігова Валерій Зуб стане у найближчому майбутньому головним лікарем області, якщо Наталії Романовій сподобається букет квітів, якій він їй подарував і вона замовить за нього слово кому слід.

Сама ж голова облради не пішла зі сцени без крихітки піару. Пані Наталія проанонсувала завтрашній (31 жовтня) приїзд до Чернігова свого партійного шефа, Юлії Володимирівни Тимошенко, та програму її візиту.

Щедрий мер

Щойно оголосили антракт, як чолов’яга підвівся зі свого місця та націлився на вихід із залу.

- Олександре Володимировичу, а скільки ваш квиток коштує? – зупинили його на мить питанням.

- 500 гривень, - відповів міський голова Соколов, той самий статний самодостатній фінансово впорядкований чолов’яга у дорогому сірому костюмі та білій сорочці із краваткою що сидів у 23-му кріслі 11-го ряду. – Моє місце десь у перших рядах, але я вирішив посидіти тут, разом із родиною.

«У кулуарах» було людно. Бажаючі перекусити-випитати мали таку можливість завдяки працюючому буфету, асортимент якого включав навіть пиво з горілкою. Ну куди ж без них у Чернігові? Для Чернігова це не дивина, як і можлива відсутність ліцензії на торгівлю алкоголем.

Солдат Дмитро Попов, стоячи біля буфету, пив «накромівські» 100 грамів, але, не відміну від свого образу, не з металевої кружки...

- Спирт? – поцікавилися у нього.

- Ні, - усміхаючись відповів депутат, відсьорбуючи рідину темного кольору з пластмасового стакану.

Касирка з «Вени»

- Анно, скажіть, будь ласка, скільки грошей заробляє касирка у «Вені»? – спитали невідомо чому у Анни Романової.

Пані від відповіді ухилилась, а от своє дівоче прізвище назвала: «Пошукайте у Гуглі «Анна Герасименко, освіта проти наркотиків», багато чого нового з мого минулого дізнаєтеся.» (Пізніше так і зробили. Але нічого не дізналися.)

- Добрий вечір, - поважно привітався заступник міського голови Олександр Сердюк, стоячи біля вхідних дверей палацу культури. Пан Сердюк ймовірно повертався з вулиці, після насолоди свіжим повітрям через цигарки «Прилуки особливі. Легкі» (якщо за кілька місяців не змінив тютюнові смаки).

Тільки-но розпочалася друга частина концерту, як знову в залі сталося ЧП. Глядач 11-23 не повернувся на своє місце. Скоріш за все набридли меру Соколову співульки і він пішов з «Хіміків», мовляв, купив квиток за 500 гривень і годі.

Проект «0»

Аналізуючи весь концерт «728», слід зазначити, що без участі Оксани Тунік-Фриз та Олексія Шмирьова, адміністратора міського палацу культури, «728» перетворився би на цілковитий «0». У яких ролях вони тільки не виступали, як тільки не співали: і з музикою, і без неї, і разом, і окремо, і в дуетах, і поодинці, і на «бек-вокалі»; у яких тільки нарядах не з’являлися.

Якщо говорити про наряди Оксани Володимирівни, то про лебедів (не путати з депутатом Лебідем) вона співала у білому, вокалила «Smell like teens» повністю у чорному, членом квартету, що співав акапелло, була у помаранчевому, а «Не помирай, любов» співала у блискучій чорній сукні із блискучим же червоним воротом.

Під час бек-вокалу у «smell like teens», пані Тунік-Фриз стояла у темряві глибини сцени та була одягнена у чорну сукню, а тому багато хто навіть не бачив її. На допомогу глядачам прийшов оператор міського телебачення, який підійшов до Оксани Володимирівни майже впритул та ввімкнув підсвітку на камері.

Ось тут пані заступницю розгледіли всі й почали спостерігати виключно за нею, не помічаючи безпосередню виконавицю пісні та музикантів групи «Скрудж», що їй акомпанували. Спочатку Оксана Володимирівна трохи засоромилася, але швидко прогнала сором та продовжила звиватися біля шесту мікрофона.

Йшли корови

- Вони співають без музики, оскільки вона заважає їм співати, - оголосили ті самі бугаї, що на початку вечора почистили касу, а потім виступали у ролі Остапа Бендера й Кіси Вороб’янінова та разом із депутатом міської ради Галиною Чичикало чирикали весь вечір у якості ведучих.

- Володимир Ступак, Олексій Шмирьов, Оксана Тунік-Фриз та Наталія Романова: українська народна пісня «Йшли корови», - чомусь цей анонс спровокував гучний сміх у залі, хоча під час виконання ніхто нікуди не йшов. Всі стояли на місцях.

Взагалі весь «728» скоріше був схожий на бенефіс пані Тунік-Фриз та пана Шмирьова, аніж на концерт чернігівських чиновників. Протягом вечора Оксана Володимирівна отримала незлічену кількість квіткових букетів, один із яких подарував чоловік, схожий на її колишнього боса Валентина Мельничука, змінила чотири наряди, виконала близько десяти пісень та була зацілована половиною залу. Тобто паралельно із «728» пройшов і позаплановий проект «~364».

- Чернігівський міський голова Олександр Соколов! - оголосила ведуча і зал заворушився та забубонів. Так ось чому він не повернувся на 11-23, готувався до виступу, входив в образ. А можливо і яйця їв.

Розенбаум з Чернігова

Мер вийшов на центр сцени весь у чорному: чорному взутті, чорних штанах та чорній сорочці, із розщібненим верхнім ґудзиком. Він хвилювався. Співати перед шістьма сотнями глядачів – це не регламент порушувати при голосуванні за порядок денний перед, як говорить депутат Валерій Шашенок, корумпованою більшістю.

Хвилювання далося взнаки – два рядки із першого куплету пісні Олександра Розенбаума «Полем, полем», пан мер «з’їв», але потім піймав музику і співав без зривів.

Мер на сцені – навколо сцени димлять фотоапарати. Мабуть усі наявні у залі фотокамери спалахували без перепочинку, а Віктор Кошмал настільки близько підібрався до міського голови, що здалося зараз заспіває із ним дуетом.

Співав мер чудово, стоячи струнко біля мікрофону. Хвилювання мера проявлялося ще й у тому, що він час від часу доторкався до стійки мікрофону та тримався неї по кілька секунд.

SMS міському голові

- Я, взагалі-то, співати не дуже хотів, - відверто сповістив мер після пісні. – Сказав, якщо Україна переможе Англію, у що я майже не вірив, то заспіваю. Коли ж наші перемогли, я отримав SMS: «обіцянки слід тримати». Відступати було нікуди.

Як було б добре, якби кожен мешканець Масанів міг надіслати меру SMS «де тролейбус?», жителі 487 будинків із текучими дахами - «коли дахи полатаєте?», а водії – просто вилаятись. На жаль, відправляти меру SMS можуть тільки обрані.

Після вибачень за «з’їдені» рядки та отримання букетів, переважно від жінок за п’ятдесят, мер заспівав ще. Тепер «Вальс-бостон», того ж Розенбаума. Друга пісня була виконана бездоганно і шалені оплески та жіночі крики (добре хоч не «хочу від нього дитину!») були нагородою Олександру Володимировичу. На жалів рук і Олександр Сердюк, а от Віталій Голець аплодував в’яло. Мабуть, творчість Розенбаума не шанує.

Мальвіна Антошина

- Начальник управління ЖКГ Вадим Антошин, - оголосили наступного співака, якого зал чомусь зустрів свистом. На обійшлося у Вадима Леонідовича, як і у роботі його відомства, без проколів – музика обривалась на декілька десятків секунд.

Представ пан комунальник перед публікою у блакитній перуці і своїм тимчасовим волоссям був схожий на героїню казки «Буратіно» - Мальвіну, а одягом – на героя тієї ж казки Карабаса Барабаса. Взутий пан Антошин був у пантофлі із закрученими до гори носками на босу ногу.

- Усім дружинам та чоловікам співробітників ЖКГ присвячується, - сказав Вадим Леонідович у якості епіграфу.

Співав пан комунальник кепсько, але завдяки Олексію Шмирьову, що склав йому дует, цього було майже непомітно.

Тріо із двох чоловік

Якщо ж говорити про виконання взагалі, то одним із найкращих, а можливо й найкращим, було виконання пісні Юрія Антонова «Не помирай, любов» дуетом Тунік-Фриз-Шмирьов, який при написання можна сплутати із тріо.

А далі була фінальна пісня, під час якої мер чомусь опинився не посередині, а десь обабіч. Непорозуміння було усунено у димовій завісі, яка настільки ретельно охопила сцену, що нікого з виконавців і видно не було. Коли ж дим розсіявся, то мер стояв уже посередині, але не співав, а з вологими очима дивився кудись у глиб зали.

Антошин як Антошин...

- Мене вразив Володимир Ступак, - говорить у кулуарах Олександр Сердюк.

- А чому не Олександр Соколов?

- Як співає мер, я вже чув неодноразово, а от спів пана Ступака – справжній сюрприз для мене.

- Чи не здалося вам, що якби із проекту вилучити Оксану Тунік-Фриз, то він би розсипався, без можливості відновлення?

- У будь-який справі повинен бути лідер, ініціатор, який організовує і веде роботу. Оксана Володимирівна впоралася на відмінно зі своїми обов’язками.

- А Вадим Антошин?

- А що Антошин? Антошин, як Антошин.

Коментарі (26)

иван | 2009-11-02 10:24

Нравится людям -- "хай соби спивають"! Ярмарку тщеславия напоминает конечно. Лучше бы работали, чем пели, но то ж дело такое. Не зря О.Т-Ф музылище заканчивала. Школа...! Ступак - умница! Респект автору! Пеши есчо!

Редактор новин | 2009-11-02 10:13

Пані та панове! Сьогодні - понеділок. Розпочався робочий тиждень. Тож включайтеся до роботи!

Серж | 2009-11-02 10:10

Серж
)))
Серж
))
Чего Вы разволновались то так? Ничего личного... Наоборот, желаю Вам и сайту добра... А Вы комплексуете...

! | 2009-11-02 10:08

Да, в точку Стах попал фейлетоном! О чем свидетельствует появление экспертов-флудерастов.
Вкусно написано, уполз под стол.

)) | 2009-11-02 09:58

Серж
)))
Серж
- Сколько Вам лет?
- А сколько бы Вы мне дали?
- Не знаю, я не местный...
(Йосеф Бар-Йосеф, "Жених из Иерусалима")
А зачем спорить? Ваша реплика по поводу не местных, прямо таки настораживает. Если не сказать, что выдаёт )).
Наверное, стоит повториться насчет "актуальности" ваших "тревог", которые чуть для другого века и для ресурсов с чуть-чуть другим "стажем")). Не исключаю конечно, что далекое прошлое - это возможно чьё-то настоящее, но зачем так открыто саморефлексировать?))

Серж | 2009-11-02 09:42

Серж
)))
Не хочется с Вами спорить... Уж очень ваш материал косный...Если вы хотите, что бы ваш сайт был посещаемым, у посетителей было к вам доверие, ваши позиции по поисковым запросам возросли – стремитесь к качеству. Да, на это потребуется больше сил, но овчинка стоит выделки. Возросший авторитет вашего ресурса, увеличение трафика, интерес к теме – всё это следствие хорошего и полезного материала на вашем сайте.
А сейчас у вас какие-то нездорово злобствующие настроения превалируют. Вы что не местные? Или страдаете каким-либо скрытым недугом?

)) | 2009-11-02 09:41

Серж
)))Чистосердечное третье слово Вашего поста вселяет надежду на Качественный Процесс под Вашей черепной крышкой ))). А пока в общем-то обычная картинка - называть непонятное и непонятое случайно услышанным умным словом.
Во-вторых, Вы слишком высокого мнения об эпохе post-постмодерна с её "уровнем тревог"))).
Татьяна
Ну как же! Великое цэбэ об информполитике неподконтрольного))). Ну прям как популярное в последние дни животное в цитрусовых, и обязательно от имени всех "читателей"!)).
Единственная настоящая тревога - чтобы ваше задетое место не отвлекало админа поминутным флудом. Он же не на бюджете с ж***часами, а за свои!))

Татьяна | 2009-11-02 09:26

СТАХА НА МЫЛО!!!!Уважаемые читатели! Не кажется ли всем Вам, что пора высказать свою позицию против тупизны и безграмотности данного АФФТАРА этой статьи и его постоянной личной ненависти ко всем порсоналиям своих писулек?
Я не буду ничего комментировать ни о концерте, ни опоющих, ни о том, нужно ли было это мероприятие...
Настоящий концерт начался с тех пор, когда на ВВ спелись дуэтом Стах со Стуком. Как может нормальный редактор допускать это жалкое подобие журналиста на страницы издания???
Я просто призываю всех, кто уважает себя и хочет читать КАЧЕСТВЕННЫЙ продукт, а не белиберду, БОЙКОТИРОВАТЬ ВЫСОКИЙ ВАЛ!!! НЕ ЧИТАТЬ И НЕ ЗАХОДИТЬ МИНИМУМ 2 НЕДЕЛИ!!!
___________________________
Не переймайтеся так сильно зранку в понеділок. Це всього лиш такий жанр.
Не подобається - дивіться окремий шикарний фоторепортаж, якого не знайдете на жодномі іншому сайті.
Поддерживаю :) А фото - супер, видно Кошмалу понравилось на концерте!!! )))

Татьяна | 2009-11-02 09:23

Серж
)))Чистосердечное третье слово Вашего поста вселяет надежду на Качественный Процесс под Вашей черепной крышкой ))). А пока в общем-то обычная картинка - называть непонятное и непонятое случайно услышанным умным словом.
Во-вторых, Вы слишком высокого мнения об эпохе post-постмодерна с её "уровнем тревог"))).
:) А задело! :) Дерьмецом не захлебнетесь? У читателей уже выработан защитный рефлекс относительно вашей информационной политики. Так, что "уровень тревог", термин актуальный для вас ))))

СТАХА НА МЫЛО!!!! | 2009-11-02 09:08

Уважаемые читатели! Не кажется ли всем Вам, что пора высказать свою позицию против тупизны и безграмотности данного АФФТАРА этой статьи и его постоянной личной ненависти ко всем порсоналиям своих писулек?
Я не буду ничего комментировать ни о концерте, ни опоющих, ни о том, нужно ли было это мероприятие...
Настоящий концерт начался с тех пор, когда на ВВ спелись дуэтом Стах со Стуком. Как может нормальный редактор допускать это жалкое подобие журналиста на страницы издания???
Я просто призываю всех, кто уважает себя и хочет читать КАЧЕСТВЕННЫЙ продукт, а не белиберду, БОЙКОТИРОВАТЬ ВЫСОКИЙ ВАЛ!!! НЕ ЧИТАТЬ И НЕ ЗАХОДИТЬ МИНИМУМ 2 НЕДЕЛИ!!!
___________________________
Не переймайтеся так сильно зранку в понеділок. Це всього лиш такий жанр.
Не подобається - дивіться окремий шикарний фоторепортаж, якого не знайдете на жодномі іншому сайті.

))) | 2009-11-02 08:52

Серж
Чистосердечное третье слово Вашего поста вселяет надежду на Качественный Процесс под Вашей черепной крышкой ))). А пока в общем-то обычная картинка - называть непонятное и непонятое случайно услышанным умным словом.
Во-вторых, Вы слишком высокого мнения об эпохе post-постмодерна с её "уровнем тревог"))).

Серж | 2009-11-02 08:40

На мой неопытный взгляд, людям, которые занимаются на этом сайте желтым творчеством, давно пора задуматься над тем, что мы (обычные пользователи интернет-ресурса) можем сказать о вашем сайте с точки зрения Качественного Контента? И вообще, что такое Качественный Контент?
  

О.Майшев | 2009-11-02 05:52

Шановні, про яких "бєздєльніков" ви тут розповідаєте?
Аби ж ви тільки знали як тяжко багатьом давались репетиції, бо потрібно було це робити після роботи, багато хто відмовляв увазі своїй родини.
  Репетиції раніше 22 години не закінчувались, іноді до півночі люди працювали над собою заради благої мети.
Само БЛАГОЇ мети, бо зробити щось дійсно корисне для свого рідного міста - це справа честі будь-якого громадянина.
  По-перше, на якій підставі відміняти концерт?
Чи було офіційно визнано Чернігівщину в зоні ризику та було відповідне оголошення? Ні!
Тим часом в драмтеатрі йде фестиваль театральний (вже 6 день) й нічого.
Чума у вас в голові, панове.
  Вас не влаштовує формат співаючих чиновників?
Пардон-с, вас не влаштовували й танцюючі.
Не проблема! Проявіть ініціативу, я особисто залюбки підтримаю якщо це є на користь нашому Чернігову.
  Проект був вкрай необхідний але для себе я зробив один висновок: багато кажуть на словах що "потрібно допомагати", "звичайно допоможемо", "обов'язково підтримуємо"...
а як до справи, то навіть багато хто не чув.
Одні роблять для себе недешевий піар в газетах за дешеві справи, а як дійсно допомогти благій справі, допомогти Палацу, то, навіть не чули, а хтось навіть ОБРАЖЕНИЙ що йому не принесли контрамарку. Саме про це я колись казав вже але ЦЕ є відношенням не до проекту чи його організаторів, то є таке відношення до свого міста.
  Чому поважні видання, які непогано зараз заробляють на політичній рекламі не купили ВІП-квиток за 500 грн?
Чому панове депутати (які можуть "співати" тільки на сесіях та в груди себе бити що любить місто) проігнорували?
Цікаво: хто більше горланить в міській раді - той не купив квиток навіть за 25-50 грн.
Чому ж пан Стах не купив самостійно квиток , таким чином показав би приклад всім журналістам що представники ЗМІ не тільки ходять на заходи (бо робота така), а й роблять свій особистий вклад.
  Звичайно, облаяти простіше ніж зробити добру справу.
Ось так ми любимо своє місто...

Семен Семеныч | 2009-11-02 02:36

ДенВместо того чтобы во время эпидемии заниматься организацией обеспечения населения масками, необходимыми лекарствами - они поют. По всей стране мероприятия отменили, но как же отменить или перенести (вы точно заметили) бенефис ОТФ, ведь она столько готовилась, дни напролет учила всех петь, давала интервью, даже мера уговорила спеть. Нет, ребята, сначала стулья, потом маски!
728
Почему-то вспомнилась присказка "пиррова победа".

728 | 2009-11-02 01:09

ДенВместо того чтобы во время эпидемии заниматься организацией обеспечения населения масками, необходимыми лекарствами - они поют. По всей стране мероприятия отменили, но как же отменить или перенести (вы точно заметили) бенефис ОТФ, ведь она столько готовилась, дни напролет учила всех петь, давала интервью, даже мера уговорила спеть. Нет, ребята, сначала стулья, потом маски!
:) Ну так молодец ОТФ, :) учила петь людей, работала над проектом. Что ж тут плохого?!? А вв считаете, что новые стулья не нужны Дворцу культуры? А может вас просто давит жаба?!? Ну просто положите руку на сердце и скажите себе правду. Ну вот Туник-Фриз, как бы вы тут не поливали ее грязью, все же поменяла отношение людей в городе к Химикам и вернула Дворцу его прежний статус. насколько помниться еще год назад там только пртийные собрания проводили и религиозные мероприятия. Сегодня в Химиках лучший в городе свет и звек, новая одежда для сцены. Что ж вам не нравится? Новые стулья необходимы. Для вас же делается. Что вы свои зады усадили в удобные кресла без матерных надписей.

Маркиян Лубкивский | 2009-11-02 00:57

ОбамаПир во время чумы. Ой нет, утром деньга, а стулья вечером... Да нет же, делу время - потехе час... Сорри, совсем запутался...Ладно, без крылатых фраз обойдусь. Яйца Оксане петь действительно не мешают, а вот работать? Она, в роди, помниться, гуманитарной сферой рулит? То есть, медицина это ее стихия, вот и шла бы проблемы здравоохранения разгребать. А то ведь пока ей состоятельные мужчины букеты дарили и челом к руке прикладывались, простые смертные в аптеках города маски медицинские та противогриппозные таблетки днем с огнем пытались разыскать... Но не суждено было...
Друзья мои, какая чума? Чума в вашей голове. Если вы не можете смириться с тем что кто-то работает и реализовывает что-то хорошее в нашем городе, то это ваша личная проблема. А не проблема города. Мероприятие проводилось небезразличными для небезразличных людей, которые хотят делать жизнь Чернигова лучше.И сделано было хорошо и со вкусом. Кстати, кто-то в последнем Сталкере: Зов Припяти, нашел оазис? :)

Друзья 728 | 2009-11-02 00:43

728Было очень тупо, а не круто. Пир во время чумы, идиоты и бездельники.
:) Тупо звучат ваши немотивированные доводы. Вернее их отсутствие. Концерт был хорошо организован и прошел на одном дыхании. А насчет "бездельников" могу сказать только то, что бездельники пишут пасквили в комментариях. А люди, которые хотят что-то менять, то они именно и занимаются делом. Ваше мнение имеет право на существование, но было бы правильно, если бы вы его мотивировали. Я виже в данном проекте только позитив. :) Вам также желаю позитива!!!

Ден | 2009-11-01 23:15

Вместо того чтобы во время эпидемии заниматься организацией обеспечения населения масками, необходимыми лекарствами - они поют. По всей стране мероприятия отменили, но как же отменить или перенести (вы точно заметили) бенефис ОТФ, ведь она столько готовилась, дни напролет учила всех петь, давала интервью, даже мера уговорила спеть. Нет, ребята, сначала стулья, потом маски!

Обама | 2009-11-01 21:53

Пир во время чумы. Ой нет, утром деньга, а стулья вечером... Да нет же, делу время - потехе час... Сорри, совсем запутался...Ладно, без крылатых фраз обойдусь. Яйца Оксане петь действительно не мешают, а вот работать? Она, в роди, помниться, гуманитарной сферой рулит? То есть, медицина это ее стихия, вот и шла бы проблемы здравоохранения разгребать. А то ведь пока ей состоятельные мужчины букеты дарили и челом к руке прикладывались, простые смертные в аптеках города маски медицинские та противогриппозные таблетки днем с огнем пытались разыскать... Но не суждено было...

728 | 2009-11-01 21:42

Было очень тупо, а не круто. Пир во время чумы, идиоты и бездельники.

Друзья 728 | 2009-11-01 21:20

Отличное мероприятие. Автор статьи не верно указал название песни, которую исполняла Оксана Коваленко вместе с лидером и ударником группы "Скрудж". Верное название песни "Smells Like Teen Spirit", это одна из самых известных композиций группы Нирвана, из альбома Nevermind. И я полностью не согласен с автором, который написал бред относительно исполнения этой песни. ОТФ в этой песне исполняла исключительно два маленьких фрагмента. Сама композиция вызвала много положительных отзывов. Как Оксана Коваленко так и Женя Бондаренко очень классно пели. А понятие бэк-вокала, в принципе, не должно вызывать удивления , это скорее норма, нежели наоборот. Было очень круто!!!

6565 | 2009-11-01 20:38

писати про те що було - справа журналіста і нема чого накидатися на автора. краще плюньте у бік цих козлів із влади і не голосуйте більше за них НІКОЛИ ні під яким приводом. особливо за ту корову в образі співачки алли.

Думка | 2009-11-01 20:02

Игорь!
Иди туда,откуда родился!
Олег, пусть Саша пишет, о то рыгать охота.
Да и корреспондента можешь потерять!
Я по пьяне трубы не пожалею!

DoggyDog | 2009-11-01 19:34

Статья с легким стебом над местными чиновниками. Я чисто случайно, проездом будучи в Чернигове, попал на репетицию "728", поверьте, там было над чем постебаться. Так что автору - респект!

ТАО | 2009-11-01 18:52

Как по мне, просто великолепно написано.
Отличный фельетон. Редчайший жанр для черниговской пишущей братии.
К тому же реально - никого не задели и не обидели.
Это уметь надо.

мне за вас стыдно | 2009-11-01 18:08

мне конкретно страшно за будущее нашей журналистики. На дочитала, проблевалась. Извиняюсь, конечно, очень.
SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор