Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Історична пам'ять
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / З вулиць Києва прибрали 60 об'єктів, що прославляли Росію та СРСР. На черзі Пушкін і Щорс
З вулиць Києва прибрали 60 об'єктів, що прославляли Росію та СРСР. На черзі Пушкін і Щорс

З вулиць Києва прибрали 60 об'єктів, що прославляли Росію та СРСР. На черзі Пушкін і Щорс

У Київській міській державній адміністрації повідомляють, що з публічного простору столиці усунуто понад 60 пам'ятних об'єктів, пов'язаних з історією та культурою Росії та СРСР.

"У столиці демонтували переважну більшість об'єктів, визначених рішенням Київради "Про затвердження переліку об'єктів, що підлягають усуненню з публічного простору міста Києва", ухваленим у липні цього року", - повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

За її словами, на черзі залишилися об'єкти, які досі мають статус пам'ятки національного значення.

"Наразі, згідно із затвердженим Київрадою переліком, на черзі вилучення ще шести об'єктів, серед яких - пам'ятки, що мають охоронний статус національного значення, зокрема пам'ятники Пушкіну, Щорсу, екіпажу бронепоїзда "Таращанець" тощо", - ідеться в повідомленні.

Водночас наголошується, що без зняття урядом їхнього охоронного статусу Київ не може їх демонтувати.

Заступниця голови КМДА повідомила, що на засіданні міжвідомчої робочої групи додатково погоджено перелік із 56 об'єктів, які також заплановано усунути з публічного простору міста.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM