Останнє оновлення: 18:37 п'ятниця, 3 липня
наші подкасти / Вечеря на Свободі
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Світова рок-зірка Кен Генслі розпочинає тур з Чернігова: чому і з чим?
Світова рок-зірка Кен Генслі розпочинає тур з Чернігова: чому і з чим?

Світова рок-зірка Кен Генслі розпочинає тур з Чернігова: чому і з чим?

Всеукраїнський тур рок-музики Кен Генслі розпочинає сьогодні концертом в Чернігові. А перед цим відомий музикант розповів цікавеньке «Вечері на Свободі».

Спілкувався Андрій Ясний.

У списку 8 міст, але перший Чернігів. Чому?

Компанія-організатор туру з Чернігова. Та й попередній тур з оркестром теж розпочинали звідси. Загалом концерт з оркестром був приємним досвідом, враховуючи, що зазвичай граю сам. Це щось нове і надзвичайне.

Як багато ви слухаєте академічної музики?

Дуже люблю класичну музику, але не є експертом. Не можу сказати, хто і що написав. Я хоч і музикант і теж можу змалювати цілу картину музикою і словами, але вони це роблять по-особливому. Це захоплює.

Що особливого чекає слухачів у новому альбомі «Rare&Timeless».

Презентація альбому - це ключовий момент туру. Мені запропонували якось окреслити музику 70-х. І це добре. Адже у мене була можливість обрати самостійно з власної бібліотеки, щось особливе для себе. Можна було включити і нові композиції. Моя кар’єра не завершилася ерою Uriah Heep. Вона продовжується.

Варто зазначити, що у цьому технологічному світі важко мати щось, що раніше не виходило. Я ж відправляю DEMO- запис продюсеру, аранжувальнику. Тобто, і це вже не секрет. Можливо, десь в атмосфері схожі композиції і витають, але я пропоную саме в такому форматі, у якому я їх відчуваю.

Як відома всім композиція Lady in Blackотримала нове звучання?

В Іспанії, де я живу, дуже часто займаюся з продюсером реміксами різних композицій. Я дав йому пару своїх треків, щоб він ними погрався і дав волю. Він зберіг дух, але додав новий настрій. Результатом я задоволений.

А яка історія досить епічного треку The Last Dance?

Ця історія почалася в потязі з Санкт-Петербургу до Москви. Я був у своєму купе. До мене прийшов чоловік. Він виглядав як циган. Спрацювала моя фантазія. І я собі уявив історію про нього. Про його кар’єру співака, танцюриста. Я уявив, яку він дав би мені пораду. До Москви я написав текст. Якщо є текст, мелодія з’являється нізвідки. Більшість пісень починаються з тексту. За всі ці роки емоції навчилися породжувати в мені слова.

Чим дивуватимете чернігівців?

Не знаю. Ми маємо затверджений трек-лист. Основні сюрпризи приходять як ідеї з аудиторії. Сподіваюся, що сюрпризом буде саме звучання зі струнним квартетом і бек-вокалом.

Квартет і артисти мені дуже сподобалися, здається вони кращі музиканти, ніж я.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор