Останнє оновлення: 10:56 п'ятниця, 19 січня
Театр / Анонс
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Зустрічайте Вія на сцені в Чернігові 23 червня
Зустрічайте Вія на сцені в Чернігові 23 червня

Зустрічайте Вія на сцені в Чернігові 23 червня

23 червня на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відбудеться прем’єра вистави «Вій. Докудрама» Наталі Ворожбит.

Вистава – за мотивами повісті «Вій» Миколи Гоголя у постановці художнього керівника театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова.

Сучасний український драматург Наталя Ворожбит є одним з лідерів вітчизняної «нової драми», чиї п’єси ставлять театри України і Великобританії, Польщі і Німеччини, Латвії і Росії.

Якщо проводити паралелі з гоголівським «Вієм», то сюжет ворожбитівської докудрами так само мало схожий на класичний прототип, як і повість М.Гоголя «Вій» не має прямих аналогів в українському фольклорі. У Гоголя фольклорні мотиви повісті є канвою, на якій письменник малює своєрідні художні образи, а Ворожбит, використавши містичну гоголівську фабулу, майстерно переносить сюжетні події твору у сьогочасну реальність.

Двоє французів приїздять в Україну на гостини до своєї «інтернет-знайомої» Оксани і потрапляють у такі життєві реалії сільської глибинки, від яких їхні «європейські голови» починають йти обертом. Несподівано вони опиняються у вирі неймовірних подій, які почасти знаходяться за межею об’єктивного мислення, але торкаються потаємних духовних глибин, де приховані відповіді на сакральні питання: Чому так живемо?.. Який спадок залишаємо?.. Чи вміємо каятися, прощати і просити прощення… і не лише для своєї душі?..

Усі непередбачувані авторські ходи, несподівані режисерські рішення, цікаві акторські знахідки спрямовані на створення вражаючого, спонукаючого до роздумів, складного сценічного дійства.

Запрошуємо шанувальників театрального мистецтва до перегляду заключної прем’єри 91-го театрального сезону Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка – вистави «Вій. Докудрама» Наталі Ворожбит за мотивами повісті Миколи Гоголя.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FMАрхів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Водій «Ланоса» загинув у зіткненні зі старим фургончиком «Volkswagen»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор