Останнє оновлення: 17:05 субота, 16 січня
Важкий випадок
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Мілітаристські плани Порошенка довели мужика до цюгундера. ФотоФакт
Мілітаристські плани Порошенка довели мужика до цюгундера. ФотоФакт

Мілітаристські плани Порошенка довели мужика до цюгундера. ФотоФакт

Переляканий вусмерть підстаркуватий чоловік з рудою бородою – так уявляють у Брянську (РФ) фермера, котрий розорав територію покинутого аеродрому біля міста Прилуки.

І, здавалося б, до чого тут Порошенко… та ще й «отдельно взятый» у своїй резиденції з його, цитата, «милитаристскими планами» і (сідайте, щоб не впали) навчаннями у Херсонській області.

Аж ні – з невідомих (напевно, якихось «інсайдерських» джерел) видання «Брянские новости» достеменно знає, що все це міцно взаємопов’язано.

Видання Svoboda.FM, до речі, днями теж повідомляло таку, чесно кажучи, звичайну новину авторства проес-служби прокуратури області.

І ще. Вишенька на торті. «Брянские новости» повідомляють (напевно, підслухали в кабінеті прокуратури?) деталі розмови слідчого з «мужиком», цитата:

«Черниговская прокуратура, подыграв президенту и бывшему и.о. президента, взяла крестьянина за шиворот и возбудила уголовное дело, заявив, что мужик нанес незалежной ущерб на миллион гривен. Тот сказал, что никому не вредил, а вредили те, кто забросил землю, однако ему объяснили, что в пору гражданской войны такие речи будут расцениваться как политически незрелые.»

Між іншим, розорати й засіяти 63 га, вважають у російському засобі масової пропаганди з сусідньої області, може звичайний «трудолибивый крестьянин».

Втім, може в останньому вони й не настільки далекі від реальності, як зазвичай в повідомленнях про українські події?

Коментарі (1)

ч | 2016-12-22 10:55

еще одни **братья**
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Де побачити зубрів, оленів, косуль та інших диких тварин в природному середовищі?

Пресслужба Держліcагентства