Останнє оновлення: 12:37 субота, 21 січня
Символи
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Історія Олишівки в поштових конвертах - фото
Історія Олишівки в поштових конвертах - фото

Історія Олишівки в поштових конвертах - фото

Під час підготовки до презентації краєзнавчих проектів в Олишівці підтримав пропозицію історика-краєзнавця Ярослава Волерта щодо розробки та присвяти колишньому козацькому містечку поштових конвертів та марок.

На сьогодні вже зібрано багато інформації про славетних земляків Олишівки, а тому визначилися, кому буде присвячені перші конверти.

Це художник Олександр Савченко-Більський (1900–1991), генерал-хорунжий флоту УНР Володимир Савченко-Більський (1867–1955), оперний співак Михайло Томашевський (1880–1960).

Також на одному з конвертів зображено пам’ятник гетьману України Богдану Хмельницькому, який з 1967 року стоїть в центрі селища. До конвертів виготовлено марку з зображенням герба Олишівки.

На зворотній стороні конверту зазначено, що це є приватний сувенірний випуск. А ось марка виготовлена за проектом Укрпошти «Власна марка».

Що ж, маємо новий оригінальний краєзнавчо-туристичний продукт. Сподіваємось, що сувенірна поштова продукція (конверти, марки, а в подальшому поштівки) привернуть увагу одержувачів до історії нашого району, його населених пунктів і, зокрема, селища Олишівка.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!


Підписуйтеся на канали:
Архів прямих трансляцій на YouTube:
YouTube.com/holovatenko
Жива (або остання) трансляція: bambuser.com/svoboda.fm

Реклама на сайті "Високий Вал"
SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Козаки пірнали – долю вберігали

SVOBODA.FM


RedTram
Загрузка...
Північний вектор