Останнє оновлення: 17:12 п'ятниця, 25 травня
Скандал
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Селяни вигнали зі школи директора
Селяни вигнали зі школи директора

Селяни вигнали зі школи директора

Конфлікт розгорнувся в селищі Олишівка. Відділ освіти Чернігівського району звільнив директора школи Валерія Макотрика, однак той повернувся на роботу через суд.

В Олишівській ЗОШ Валерій Макотрик працював директором 12 років. За цей час батьки кілька разів зверталися зі скаргами на нього до відділу освіти РДА – стосовно, на їх думку, службової недбалості й некомпетентності директора. Кілька разів йому виносилися догани.

Розповіла про це начальник відділу освіти Тетяна Маханькова.

Однак Валерій Макотрик каже, що це керівник відділу освіти хоче вижити його з посади й підбурює проти нього батьків. А грошей на ремонт, за його словами, не вистачало через недофінансування освіти державою.

Гроші насправді виділялися, – заперечує слова директора керівник відділу: за три останні роки – майже 300 тис. грн.

Отже, за недбалість і порушення посадових інструкцій відділ освіти звільнив Макотрика з посади директора. Понад два місяці у школі працював новопризначений директор – Тетяна Шевченко.

Але Валерій Макотрик подав позов до суду. Районний суд прийняв сторону відділу освіти, а ось апеляційний суд – сторону попереднього директора і постановив поновити його на посаді.

У перший же день, коли Валерій Макотрик знову був на роботі, батьки учнів провели збори в місцевому будинку культури, щоб висловити йому недовіру. Учасників зборів було понад сто, а учнів в Олишівській школі – 135.

Батьків підтримує районна адміністрація, депутати райради. У них теж накопичилися претензії до директора.

Батьки учнів зачитали звернення до директора з проханням піти з посади.

Районний відділ освіти подав касаційну скаргу на рішення апеляційного суду, добиваючись звільнення Валерія Макотрика з посади. Розгляду цієї скарги можна чекати до півроку. Але батьки вимагають скорішого вирішення конфлікту, який впливає на якість освіти й виховання їх дітей.

І ось сьогодні, 8 лютого, Макотрик Валерій Павлович написав заяву про звільнення за власним бажанням. Принаймні, про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш.

Отже, директором залишатиметься Тетяна Шевченко, що кілька місяців працювала на цій посаді.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Вечеря на Свободі» про досі невідомого видатного земляка Михайла Зінченка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор