Останнє оновлення: 10:26 субота, 20 квітня
«Органи»
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Прокуратура взялася координувати розслідування чергового розстрілу лосів
Прокуратура взялася координувати розслідування чергового розстрілу лосів

Прокуратура взялася координувати розслідування чергового розстрілу лосів

Прилуцька місцева прокуратура координує зусилля правоохоронних органів щодо розслідування розстрілу браконьєрами двох лосів поблизу хутора Хаїха в Ічнянському районі.

«З метою повного та об’єктивного з’ясування обставин незаконного полювання», – повідомляє про це прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Повідомляється, що підпроцесуальним керівництвом прокуратури оперативні та слідчі підрозділи поліції провели низку першочергових невідкладних слідчих дій, зокрема огляд місця події, допити свідків, вилучено предмети, які ймовірно є засобами вчинення кримінального правопорушення та мають доказове значення.

За даними поліції, свідки розповіли, що в районі хутора Хаїха по полю бігли два лосі, а за ними їхав автомобіль «Нива». З авто пролунало 5 пострілів.

Згодом місцеві жителі виявили туші двох застрелених лосів в урочищі річки Удай практично одразу за полем. Браконьєри прикрили туші травою, щоб пізніше забрати їх.

Зловмисники цинічно проігнорували цілковиту 25-річну заборону полювання на лосів, яка вступила в силу з лютого нинішнього року.

На даний час здійснюються інші процесуальні дії, спрямовані на фіксацію злочинної діяльності, пошук та збір доказів, викриття й притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, причетних до вчинення злочину.

Днями активісти висловлювали звинувачення на адресу прокуратури у затягуванні і навіть покриванні браконьєрів в іншому випадку цинічного розстрілу родини лосів.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Гольдберг-варіації Олександра Савенка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор