Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Браконьєрство
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / За вихідні загинули четверо лосів. Затримані 8 мисливців
За вихідні загинули четверо лосів. Затримані 8 мисливців

За вихідні загинули четверо лосів. Затримані 8 мисливців

У вихідні 17-18 грудня державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області спільно з громадськими інспекторами з охорони довкілля та адміністрацією МРП ЧОО УТМР перевіряли стан дотримання вимог законодавства під час полювання.

Про результати повідомляє прес-служба ДЕІ у Чернігівській області.

18 грудня до Державної екологічної інспекції у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що з лісу на територію с. Радомка Семенівського району зайшов поранений браконьєрами лось.

Поведінка тварини створювала небезпеку життю і здоров’ю селян та загрожувала пошкодженням майна.

Комісійно, за участю голови Радомської сільської ради, лісничого Радомського лісництва та директора МРП «Семенівське», інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, ветеринарного лікаря Семенівської районної лікарні та громадськості констатовано несумісність вогнепального поранення з життям тварини.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського ВП ГУНП в Чернігівській області. Наразі по факту браконьєрства відкрито кримінальне провадження, особи порушників встановлюють.

У мисливських угіддях Ніжинського відділення МРП ЧОО УТМР виявлено факт незаконного добування трьох лосів біля с. Дуболугівка Ніжинського району, рештки яких було виявлено на одному з подвір’їв зазначеного села.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області. По факту браконьєрства відкрито кримінальне провадження. Особи порушників та причетних до незаконного добування лосів встановлюють.

У лісовому масиві на території відтворювальної ділянки Чернігівського відділення МРП ЧОО УТМР біля с. Стаси Чернігівського району, де взагалі полювання заборонено, затримано 8 мисливців. Серед полювальників, до речі, був і єгер вищезазначеного підприємства.

Стосовно порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 85 КУпАП.

* * *

На загал, за 17 по 18 грудня затримано 11 порушників правил полювання та складено 11 протоколів про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 85 КУпАП.

Масштаби незаконного полювання вражають. В умовах регіону особливо вразливими до свавілля браконьєрів є великі тварини, зокрема лосі. Безконтрольне екологічно необґрунтоване їх добування призводить до повного винищення субпопуляцій виду, що обумовлює загрозу існуванню виду у деяких адміністративних районах області та створює небезпеку загального зниження життєздатності регіональної популяції. 

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM