Останнє оновлення: 19:44 середа, 7 червня
Кримінал
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Браконьєрство в піст

Браконьєрство в піст

Під час рейд-перевірки поблизу с. Слобода Чернігівського району Держекоінспекцією в Чернігівській області спільно з Українським товариством мисливців та рибалок був зафіксований факт браконьєрства - вбивство лося.

Під час оперативних дій держінспекторами з ОНПС Чернігівської області разом з Чернігівським райвідділом УМВС України в Чернігівській області був затриманий вантажний автомобіль з чотирьма особами, які перевозили частини туші вбитої тварини.

При огляді подвір’я, де проживає одих з браконьєрів, були виявлені дві кінцівки, голова, частини шкіри з волосяним покровом вбитого лося та свіжі сліди крові.

У лісі неподалік помешкання одного із учасників данного злочину, на місці, де свіжували тварину, виявлені нутрощі та дві інші кінцівки .

Матеріали по даному факту браконьєрства лося знаходяться в Чернігівському райвідділі УМВС України в Чернігівській області. Ведуться слідчі дії.

Після закінчення розслідування, винні особи будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства та обраховані і пред’явлені для відшкодування збитки, завдані навколишньому природному середовищу.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Сльози, сміх і оплески або Украдена головна прем’єра

SVOBODA.FM