Останнє оновлення: 17:53 вівторок, 11 грудня
Футбол
Ви знаходитесь: Спорт / Україна / Десна розгромила Ниву - 4:1.ФОТОрепортаж
Десна розгромила Ниву - 4:1.ФОТОрепортаж

Чернігівська „Десна” у матчі 21 туру другої ліги українського футболу групи А розгромила тернопільську „Ниву”.

У другому таймі рахунок був 4:0, але деснянці не використали стільки гольових моментів і виходів один на один з воротарем, що мали бути покараними за таке марнотратство.

А рахунок відкрив на 12 хвилині найкращий бомбардир групи А 2 ліги Олександр Кожем’яченко.

На 36 хвилині  Акчурін подвоїв результат, і знов-таки Кожемяченко на 41-й поставив крапку у першому таймі.

У другому - деснянці багато атакували, але мяч уперто оминав лінію воріт.  Тільки одного разу  гарматний удар Сергія Тарана досягнув мети. Воротар був безсилий врятувати ворота. . Це сталося на 77 хвилині матчу.

У доданий час  тернополянам  вдалися дві речі: забити гол  і примудритися  зфолити другим попередженням. Суддя вилучив Кормила з поля.

700 глядачів, які цієї спекотної суботи  завітали  на стадіон ім.Гагаріна,  побачили багато голів і те, що їхня команда домінувала на полі. Значить, похід на стадіон не минув даремно.

А Кожем’яченко, оформивши дубль, одноосібно очолив список кращих бомбардирів. Прекрасний сезон для заслуженого ветерана чернігівського футболу. Він побив у цьому сезоні клубний рекорд „Десни” й записав на свій рахунок 115-й гол у чемпіонатах України ( 128-й у всеукраїнській кар'єрі).