Останнє оновлення: 17:57 четвер, 13 серпня
Олімпійці
Ви знаходитесь: Спорт / Україна / Володимир Хоменко взяв під контроль першочергові проблеми чернігівських олімпійців

Володимир Хоменко взяв під контроль першочергові проблеми чернігівських олімпійців

Володимир Хоменко зустрівся з провідними спортсменами Чернігівщини, кандидатами на участь у літніх Олімпійських іграх в Пекіні та їх тренерами.

У зустрічі взяли участь члени національної збірної команди України кандидати на участь в іграх Пекіні з кульової стрільби Олена Костевич і Олена Давидова та з важкої атлетики Наталія Давидова і їх особисті тренери Ігор Чередінов та Анатолій Старун.

Мета зустрічі – необхідні умови для створення відповідного морально-психологічного клімату спортсменів і максимально можливих передумов для їх успішного виступу на найвищому світовому спортивному форумі.

У ході зустрічі було детально обговорено всі питання, які необхідно вирішити на заключному етапі підготовки стосовно кожного кандидата на участь в іграх.

У першу чергу це придбання необхідного якісного інвентарю, тренажерів, спортивної форми і обладнання. Необхідне додаткове фінансове забезпечення навчально-тренувального процесу.

Під час зустрічі визначено послідовність і терміни вирішення цих питань.

Також голова облдержадміністрації пообіцяв особисто відвідати кожну базу олімпійської підготовки чернігівських спортсменів.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор