Останнє оновлення: 17:05 четвер, 24 вересня
Анонс
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Обмін досвідом «ДНР» та Брянщини
Обмін досвідом «ДНР» та Брянщини

Обмін досвідом «ДНР» та Брянщини

20 грудня 2017 року в Брянську (РФ) очікують на приїзд делегації «Донецької Народної республіки» з метою ознайомлення з роботою місцевих органів влади всіх рівнів.

Про це стало відомо з поінформованих джерел, близьких до керівництва Брянської області.

Разом з тим, за словами джерел, під «ширмою» необхідності поглиблення відносин між Донбасом і регіонами Росії можуть ховатися шкурні інтереси обох сторін.

Як відомо, в складі делегації з Донецька начебто буде наближений до «вождя» ДНР Олександра Захарченка місцевий депутат Храменков.

Він не дуже-то успішно попрацював на розвиток «молодої республіки», і, будучи в різний час мером міст Горлівка та Єнакієве, налагодив систему махінацій в сфері комунальних платежів і соцвиплат місцевому населенню. До всього він начебто родич колишнього президента України Віктора Януковича.

Згідно з отриманою інформацією, за дорученням свого керівництва Храменков під час перебування в Брянську «уповноважений» налагодити з місцевим керівництвом механізми поставок харчів та інших необхідних речей під виглядом гуманітарної допомоги населенню Донбасу. Однак мета поставом банальна: подальша реалізація через мережі місцевих супермаркетів, які належать дружині Захарченка.

Інший представник парламенту «ДНР», в недавньому минулому командир місцевого військового формування «Шахтарська дивізія», Кузьмін, – має намір обговорити з керівниками Брянської області питання тіньових поставок в регіон вугілля з належних окремим «правителям» Донбасу шахт і копанок.

Про можливості використання підприємств вугільної промисловості Донецької області в інтересах збагачення місцевої верхівки Кузьмін знає як ніхто інший. Адже він сам був професійним гірником і одним з перших керівників «міністерства вугілля ДНР».

Не виключено, що під час дружнього візиту представників «ДНР» до Брянську на тлі розмов про інтеграційні процеси будуть обговорюватися й інші питання, що можуть дати взаємний зиск.

ОРДЛО

Коментарі (1)

Operator. | 2017-12-20 09:15

Во, это правильно. Пусть ДНР передает передовой опыт, он понадобится на просторах Московии, которой предстоит делиться (и я отнюдь не про почкование). Сделают там свою "БНР" и нужен будет опыт: как отжимать, как перепродавать, как прятать, как прятаться...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО