Останнє оновлення: 17:10 понеділок, 27 березня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Україна / До військового злочинця Агєєва пустили маму з цукерками
До військового злочинця Агєєва пустили маму з цукерками

До військового злочинця Агєєва пустили маму з цукерками

Зустріч полоненого російського військового Віктора Агєєва з матір'ю тривала близько години. Вона передала синові речі і цукерки. Ось так: їдеш за гроші вбивати громадян іншої країни, а тобі в полон мама цукерок привезе.

Кореспондент міжнародного телеканалу, звертаючись до Агєєва, запитав: «Ви, з точки зору українців, за українським законом, вчинили військовий злочин. Ви прийшли сюди зі зброєю стріляти в українських військових».

Паша Канигін, співробітник російської «Нової Газети» (той самий, який привіз в Україну маму Агєєва), перебиває колегу: «Взагалі-то це війна називається, коли солдати стріляють в солдатів! За міжнародним законодавством це війна. Я повинен був зробити цю ремарку!».

Сенс цієї нервової "ремарки" зрозумілий: з точки зору російського журналіста Паші ніякої Агєєв не злочинець. Всім ясно? Просто один солдат стріляв в інших.

Колеги змовчали. Можна, я скажу за них?

Так ось, Паша: з точки зору міжнародного, – а не тільки нашого, українського, – законодавства Агєєв все ж таки злочинець. Виконуючи злочинний наказ своїх начальників у військовій частині 65246 і відправившись на територію суверенної країни без оголошення війни, він розділив зі своїми російськими командирами частина відповідальності. Причому кримінальної.

І я вкотре переконуюся: російська ліберал закінчується там, де починається українське питання.

Андрій ЦАПЛІЄНКО

Історія питання

Російський військовослужбовець Віктор Агєєв був затриманий українськими військовими у Луганській області. Він перебуває в СІЗО у Старобільську.

Міноборони РФ спростовує інформацію про затримання російського військового, заявляючи, що Агєєв дійсно служив у ЗС РФ, але торік звільнився в запас і на службу за контрактом не зараховувався (як каже відома приказка, «русские своих не бросают»). Ніхто з російських представників за цей вже майже місяць, який Віктор перебуває під вартою, до нього не приходив.

Сам Агєєв підтвердив, що був відправлений на схід України після підписання контракту на службу у Збройних силах РФ.

Мати Агєєва Світлана раніше говорила, що син перестав виходити на зв'язок 30 травня 2017 року.

Мордор Клінци карателі

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  СБУ блокувала діяльність ворожих пропагандистів у прикордонні