Останнє оновлення: 17:58 середа, 20 лютого
Думки вголос
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Мысли вслух. «Не привыкнешь – подохнешь, не подохнешь – привыкнешь»
Мысли вслух. «Не привыкнешь – подохнешь, не подохнешь – привыкнешь»

Мысли вслух. «Не привыкнешь – подохнешь, не подохнешь – привыкнешь»

После услышанного сегодня в магазине риторического вопроса: «Что они еще придумают?! Какие тарифы теперь повысят?!» подумалось, что следующим «логическим» шагом Власти в деле «повышения социальных стандартов» и оптимизации тарифов будет введение «Тарифа на жизнь».

Судя по всему, ОНИ над этим сейчас работают. Подготовят тарифную сетку «На жизнь» для всех возрастных категорий населения.

Опции соответствующие пропишут. К примеру, для пенсионеров, в зависимости от размера пенсии, - опция с включенным медицинским обслуживанием (платным конечно) и лекарствами, или без оного. ЖК тарифы с газом и без него, горячей водой и без нее…. Для молодежи с обучением в ВУЗАХ (без стипендии) или принудительными работами (ну кто-то же должен копать…) Для молодых женщин,- с возможностью рожать или нет, ну и так далее.

Для каждой такой категории, свой предельный возраст жизни и соответствующие обязательные платежи, согласно выставленных счетов. Как говорит М. Жванецкий: «… не привыкнешь – подохнешь, не подохнешь – привыкнешь». Таким образом и бюджет пополнится и демографическая ситуация станет понятной. Ну и после такой тарифной реформы безвиз нам уж точно дадут!

Далее. Как бы там ни было, но жить то большинству все равно хочется. А раз так, то плати! Бесплатно у нас только умереть можно. Но это сегодня! А что будет завтра, ОНИ скажут, или придумают…

Помните , как об этом говорил Г. Мюллер в «17-ти мгновениях весны» : «…Они все фантазеры, наши шефы... у них нет конкретной работы, а давать руководящие указания умеет даже шимпанзе в цирке...»

Коментарі (8)

Олексій | 2016-12-09 19:40

Раш Фаш - це скорочено російський фашист. Це московський націоналіст, який Україну вважає за скот і погрожує прийти і розчавити її московським чоботом. Читав його попередні коментарі. Зараз він скопіював і вставий чийсь текст українського автора. Розхитують. Поки ми не наведемо лад в Україні. А такі раш-фаші так і чекають, коли ми на колінах приповземо до них. Тоді вона нам подарують імперський російських терор, як у 30-х..

Патріот | 2016-12-07 08:39

Раш Фашу респект.

Раш Фаш | 2016-12-05 23:43

Країна рабів, бариг і довбойобів.
  (аналітичний есей-дослідження)
Перші становлять наймасовіший прошарок нашого хворого суспільства. Раби працюють за їжу і тепло (бажано) у домівках. Але навіть ці, здавалося б, базові потреби не є обов'язковими. Якщо першого і другого не буде вистачати, раби здатні самостійно добувати і вирощувати продукти харчування, вкалуючи на своїх недопроданих сотках у понаднормовий час, також на вихідних. ( Collapse )
Раби здатні обходитися дровами, соломою та кізяками. Раби невибагливі і легко маніпульовані. В свою чергу вони поділяються на цілі прошарки і касти, які відрізняються асортиментом споживаної їжі, шматтям і комфортом проживання. Раби зневажають нижчі касти і дуже люблять виябуватись одне перед одним і особливо перед нижчими кастами використовуючи різноманітні соціальні мережі. Якщо виябуватись нічим, постять діточок, котиків і мудрі фрази. Захоплюються спортом і політикою.
  Бариги - прошарок нечисельний і прагматичний. Використовують працю рабів і пиздять гроші з бюджету. Періодично влаштовують хитрі схеми, щоб обібрати чергове покоління робів, і пояснити це якось хитро і незрозуміло.
Для цього вони мають рабів-аналітиків, які вправно вставляють різні терміни і поняття в аналітичні статті і новини. Раби як правило зайняті виживанням і все це залюбки хавають запиваючи пивом або іншим "елітнішим" бухлом. Буває що представники елітних бариг-найвищого прошарку не можуть поділити потоки і активи. Тоді бариги влаштовують революцію, використовуючи рабів як масовку і довбойобів як ударну силу.
  Довбойоби є найменш масовим але найсмердючишим прошарком. Якщо раби бодай самі добувають собі їжу - то довбойоби переважно живуть за рахунок рабів, яких довбойоби люто ненавидять за пасивність і недостатній патріотизм. Довбойоби агресивні і дещо небезпечні. Але необхідні. Найбільша проблема це утилізація невикористаних довбойобів. Але проблема вирішувана. Головне не перестаратися і залишити деяку кількість, бо виростити активного довбойоба - завдання непросте і інтелектуальне. Вищий пілотаж - це створити у довбойоба ілюзію що це не його використовують, а він використовуює бариг. В такому разі довбойоби стають контрольованішими і вперто і наполегливо ідуть до вищої мети, викладеної рабами-аналітиками в книгах і методичках виданих за кошти хитрожопих бариг.
***
  Ось і сьогодні, вшановуючи чергову річницю Революції раби слухняно вишикувались перед рамками, які відсіюють довбойобів. Бо ті можуть перечитавшись методичок і гранату хуйнути, убивши і покалічивши певну кількість рабів-охоронців. За що останні безумовно отримають медальку посмертно, або подяку зі сльозами на очах від чергового бариги. Раби стоять в черзі слухняненько і не хуліганять. Скажуть, вибачайте, труси зняти і вдягнути навиворіт (це потрібно для національної безпеки!) - і знімуть, і вивернуть, і подякують. Ще й селфі захуярять на фоні оновленого ЦУМу.
Так і живемо.

марго | 2016-12-05 21:04

one
За то депутатов, как выбирали 400 чел., так и до сих пор выбираем! Установить депутатский тариф, пусть платят!

one | 2016-12-02 21:56

Население Украины сокращают всеми возможными способами, за 25 лет минус 10 -15 млн.человек - это геноцид.

марго | 2016-12-02 20:55

Кто сказал, что умирать бесплатно? А ритуальные услуги, очень прибыльный бизнес!

007 | 2016-12-02 18:34

  Нехрен НЫТЬ ! " Бачили очі , що купували ,тепер ЖРІТЬ, "

Хома | 2016-12-02 17:53

Та все ясно, як божий день. Тариф "на життя" вже в дii: це сукупнiсть податкiв та тарифiв по вiдношенню до заробiтних плат та пенсiй. I результат маемо "гарний" - з року в рiк смертнiсть перевищуе народжуванiсть, молодь шукае краще життя в iнших краiнах.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про ієрархію національних пріоритетів з Віктором Рогом і Ростиславом Мартинюком

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор