Останнє оновлення: 13:32 п'ятниця, 22 березня
*Імідж
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Депутати від РПЛ на сесії облради домоглися ухвалення потрібних для Чернігівщини рішень
Депутати від РПЛ на сесії облради домоглися ухвалення потрібних для Чернігівщини рішень

Депутати від РПЛ на сесії облради домоглися ухвалення потрібних для Чернігівщини рішень

Під час чергової 12 сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання депутати фракції Радикальної партії Олега Ляшка домоглися ухвалення низки важливих для області рішень.

Про це "Свободі.ФМ" повідомила прес-служба Чернігівської територіальної організації РПЛ.

"Сьогодні на сесії обласної ради було прийнято ряд важливих рішень. Над їх ухваленням працювала вся наша фракція", - цитує очільника ЧТО РПЛ Олега Авер`янова прес-служба обласної організації.

За словами Олега Авер`янова, серед більш ніж ста рішень облради, затверджено першочерговий план розвитку ОТГ. "Була дискусія. План затверджено. Ми будемо проводити вибори і обирати керівників відповідно до затвердженого плану", - говорить Олег Авер`янов.

Крім того, фракція РПЛ одноголосно підтримала ініціативу Ради учасників АТО, які запропонували звернутися до Кабінету Міністрів України щоб скасувати Постанову Кабміну, яка передбачає монетизацію пільг на проїзд у громадському транспорті.

Проте деякі проблеми, за словами Олега Авер`янова, ще доведеться вирішувати.

"2017 року, за сприяння Радикальної партії на соціально – економічний розвиток Чернігівської області було виділено 110 млн грн. Цього року, за нашого сприяння, планується виділити додатково 100 млн. грн. Проте стан освоєння коштів в 2017 році становить 40%. Це є, на мою думку, кричуща проблема для області", - наголошує Олег Авер`янов.

За його словами, він звернувся до керівництва області, щоб створити комісію, яка контролюватиме стан освоєння виділених коштів.

"Голова облдержадміністрації пообіцяв мені, що таку комісію буде створено", - сказав Олег Авер`янов.

Під час сесії обласної ради особливу увагу депутатів було зосереджено на розслідуванні трагедії у Ніжинському районі, пов`язаної із загибеллю дворічної дитини.

"Сьогодні було піднято питання стосовно трагедії в Ніжинському районі. Прокурор області, голова ОДА взяли його на контроль. Ми вважаємо, що треба дати доручення керівникам соціальних служб перевірити умови утримання дітей. Адже трагедії, подібні до Ніжинської, - це питання бездіяльності деяких керівників на місцях", - говорить Олег Авер`янов.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Водію залишили «послання» на боку авто

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор