Останнє оновлення: 21:26 п'ятниця, 15 лютого
Суди
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Громадськість обурена «кривосуддям»: 30 відсотків рішень районних судів скасували
Громадськість обурена «кривосуддям»: 30 відсотків рішень районних судів скасували

Громадськість обурена «кривосуддям»: 30 відсотків рішень районних судів скасували

Служителі Феміди, які, зловживаючи своїм правом, приймають незаконні рішення, мають бути звільнені.

Така вимога міститься у зверненні громадськості Чернігівщини до Вищої ради юстиції, ухваленому на засіданні «гострокутного столу» «Чернігівські суди: стан справ і готовність до реформи», який організувала громадська організація «Правочин».

У нас суди називають «священними коровами», бо вони – недоторканні, йдеться у документі.

«Ми неодноразово зверталися до голів судів, щоб привернути їхню увагу до фактів прийняття неправосудних рішень, які стали системою. Але голови судів відгороджуються збитою фразою про те, що судді незалежні. Від кого? Від закону і громадян країни, якій мають служити ці судді? У той час, коли в інших регіонах України проводиться «чистка» судів, на Чернігівщині суддівське свавілля залишається безкарним», - наголошують автори звернення.

Крім керівника «Правочину» Любові Потапенко, його підписали голова обласної профспілки підприємців і роботодавців «Чернігівщина» Борис Бойправ, голова ГО «Спілка громад «Сильна Чернігівщина» Олег Скварський, адвокат Анатолій Пономаренко та інші.

Учасники «гострокутного столу» наводили непоодинокі приклади помилок, некомпетентності та «зацікавленості» суддів Новозаводського та Деснянського судів Чернігова.

«За офіційними даними, що містяться у відповіді на наш запит від Апеляційного суду області, упродовж 8 місяців цього року в другій інстанції скасували близько 30 відсотків рішень та вироків чернігівських місцевих судів, – зазначила Любов Потапенко. – Лідерами серед їхніх «авторів» стали відомі громадськості судді Жук, Логвіна, Розинко, Кулініч (Деснянський),  Деркач, Мороз, Подалюка (Новозаводський)».

Як нагадав голова Апеляційного суду області Садіг Тагієв, за останні 6 років 4 служителя Феміди з Чернігівщини самі стали підсудними.

«Зауважте, не 1-2, як в інших областях, – сказав він. – Як бачите, я нікого не прикриваю, у мене немає ні друзів, ні кумів».

Коментарі (5)

Каменяр | 2016-11-15 21:09

Нравится кому или нет ,но Тагиев порядочеый человек,поступает по закону ,не смотря на следователей,прокуроров и пр.И в Новозаводском суде Русанова-пример для судей:честная,умная,достойная быть судьей,завоевала уважение всех,чего не скажешь о таких судьях, как Подалюка.Говорят,что там семейный подряд и через сынка и невесточку Свету потоки плывут.Бог все видит.

отож | 2016-11-07 12:31

Отже
правильно звільняти з роботи то високе мистецтво :) а цей "отже" видать був нею звільнений. схоже, що і не дарма. бо дуже примітивний персонаж.

Отже | 2016-11-06 20:04

Дайош у судді Гашпара, Аскерова, Пономаренка ( правда останній під ? -вік занадто поважний) та інших активістів (гарний фах!). А піні Потапенко головою всіх судів Чернігова. Тим більше, що вона вміє правильно звільняти з роботи.

Так вважаю | 2016-11-04 19:53

Давно пора навести в судах порядок. Але не виганяти, а судити!

Правдоруб("Глибокий рів") | 2016-11-04 17:18

Нема ні друзів, ні кумів,
Так як розбагатіть зумів?
Мабуть, що є один "Іван",
Це чистоган, це чистоган!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Подарунок Президенту України від дитячого будинку

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор