
На прийомі у головного міліціонера Чернігівської області. Фото
Відбувся черговий прийом громадян начальником обласного управління внутрішніх справ Іваном Катеринчуком.
У такі дні в приміщенні УМВС завжди людно. Жителі області намагаються потрапити на прийом до генерала аби вирішити свої нагальні потреби, як правило, коли на місцях питання не вдається розв'язати.
Громадяни приходили записуватися самі або ж робили це у телефонному режимі. Проблеми, які відвідувачі хотіли обговорити з головним міліціонером області, були дуже різноманітні.
Як розповів Іван Петрович: «На прийом до начальника УМВС, Керівництва УМВС люди приходять з проблемами, яких вони не можуть вирішити на місцях. В більшості своїй основні питання, які піднімаються цивільно-правові стосунки. Ну приміром хтось із сусідів не може поділити межу, подвір'я чи хтось зробив незаконну прибудову.
Друга категорія питань - це питання розкриття злочинів. В цій масі основні питання займають дорожньо-транспортні пригоди, особливо ті, які зі смертельними наслідками.
В деякій мірі підтверджуються скарги людей - ми реагуємо. Але в більшості своїй питання стоять терміновості і термінів розслідування кримінальних справ. Звичайно, на це впливають дуже багато факторів: це і відтворення обставин події в той час і в тому місці, де було скоєно дорожньо-транспортну пригоду. Але в більшості своїй це - автотехнічні експертизи, які проходять довго, специфіка і методика яких не дозволяє у короткий час провести експертизи і вирішити питання.
Наступний блок питань - це особисті питання, питання забезпечення людей житлом, прийому на роботу, інші соціально побутові питання, преміювання, зарплати».
Керівництво Управління особливо наголошує на тому, що особисті прийоми громадян - шлях до зміцнення взаєморозуміння між населенням і міліцією. Крім того, пряме надходження інформації до міліцейських керівників вищої ланки дозволяє тримати під контролем дотримання законності з боку підлеглих, оперативно реагувати на повідомлення про зловживання, неналежне реагування на злочини, бездушне ставлення до громадян.
Іван Петрович: «Люди або дякують, або жаліються на роботу працівників міліції, на їхнє зухвальство, хамство, на те, що вони неправомірно діють. Ми, звичайно, реагуємо на це, проводимо перевірки, деякі заяви підтверджуються, ми, знов же, вживаємо заходи, але, що відрадно сказати, з кожним разом заяв на неправомірні дії міліції стає все менше і менше. Тому, що ми на них дуже жорстко і різко реагуємо і приймаємо міри».
Спілкування громадян з генералом Катеринчуком проходило в діловій атмосфері, водночас воно не мало характеру сухого протокольного заходу, обидві сторони намагалися реально оцінювати ситуацію і шукали конструктивних рішень.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 6563 |
Посилання до теми:
27.10.2009 Труба – інструмент міліцейського допиту
21.10.2009 «Допрос с пристрастием»: Троє зізнались, третій – під вартою, думає
5.10.2009 Допитали «с пристрастием»? Повідомте! Якщо зможете...
13.08.2008 "Совсєм оху**?! Зашуршиш по повній!" АУДІО слідства по-українськи
9.05.2007 26-річний хлопець загинув від рук дільничного? Ні, просто «захворів»
26.10.2009 Чи дозволять спати сусідам «Лимонаду»?
26.10.2009 Головного злочинця Прилук знають всі. Але мовчать
1.10.2009 Міліція обіграла прокуратуру на полі у Чернігові. ФОТО
4.07.2009 Іван Катеринчук: Сам не курю і вам не раджу
4.07.2009 Головний міліціонер області: Міліція "кришуванням" не займається
3.07.2009 Генерал Катеринчук знає про спроби навмисного банкрутства тролейбусного управління
1.06.2009 Перший міліціонер області крові не здавав
7.05.2009 Іван Катеринчук: Разом зі штрафами побільшало п’яних за кермом
13.04.2009 Міліція садить (ялинки). ФОТО
13.04.2009 Він не маніяк – просто 25-річний злочинець із 10-річним досвідом
Коментарі (1)
Бувала на особистому прийомі | 2009-10-27 18:03