Останнє оновлення: 18:37 п'ятниця, 3 липня
Чия проблема?
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чи дозволять спати сусідам «Лимонаду»?
Чи дозволять спати сусідам «Лимонаду»?

Чи дозволять спати сусідам «Лимонаду»?

- Ми вже неодноразово зверталися і до мера, і до міської Санепідемстанції (І.Макаренко), і до міліції - міської (В.Парфентьєв) та обласної (І.Катеринчук), до міської прокуратури (В.Бедрига), ДАІ (М.Ольховик) та обласної ради (Н.Романова), - скаржаться жителі. – Але все марно.

З березня 2008 року спокійне життя чернігівців, що проживають у будинках 47 та 58 по пр. Перемоги, скінчилося. До них прийшов «ЛимонАД».

- Вы будете высказывать голые факты или комментарии от себя тоже добавлять? – турбувалася Оксана Голубова, комерційний директор ресторану «Лимонад». – Потому что я сколько сталкивалась с газетами, так вы знаете, журналистов любить после этого нельзя.

Початок нічних жахів

7 березня ТОВ «Фірма «ВМВ ЛТД», що орендує приміщення колишньої їдальні у ВАТ «РВК «Деснянська правда», на підставі договору суборенди передало вказане приміщення ПП «Цитрус» для здійснення діяльності закладу громадського харчування «Лимонад».

«Наше життя перетворилося на суцільний жах, - пишуть прокурору Чернігівської області С.Мірошниченку мешканці вказаних будинків. – У нас відняли право на відпочинок, гарантований нам Конституцією. Ми перестали спати вночі, ми вимушені спостерігати за розборками, бійками та іншими проявами антисоціальної поведінки: слухати із 24.00 до 6-ї ранку галас відвідувачів, гупання музики, від якої дрижать стіни, брудні лайки, виття сигналізації, гудки авто.

Двір будинку №58, який знаходиться найближче до «Лимонаду», перетворився у громадській туалет, смітник, місце для вживання алкоголю, наркотиків та заняття сексом. Це відбувається не тільки у дворі, але й у під’їздах будинку. Ми почали розумітися на таких термінах, як «бульбулятор», «винт», «драп», яких раніше не чули і не бачили.

Ви уявляєте, як не спати три-чотири ночі на тиждень, як після цього йти на роботу? А яке самопочуття у хворих та людей похилого віку? Як же болячи дивитися на дітей, котрі не можуть заснути протягом ночі».

- Почали працювати вони взагалі без будь-яких документів, - згадує Сергій Іванович, житель будинку №58, батько двох малих дітей. – Ні на ресторанну, ні тим більш на нічну діяльність у них дозволів не було.

- Уявіть собі, - наголосив пан Сергій, - у центрі міста працює нічний розважальний заклад без будь-яких дозволів. Скажи кому, не повірять.

Думки жителів-сусідів «Лимонаду» і його комерційного директора сходяться в одному - часі початку роботи закладу:

- Все разрешиетльные системы нами были пройдены, - заявила пані Оксана.

За її словами, є дозволи від санстанції із встановленим рівнем шуму. Є дозвіл управління торгівлі на роботу ресторану до 6 години ранку, який періодично через скарги сусідів забирали і потім повертали. Є дозвіл пожежних, витяг БТІ, дозвіл архітектури.

- Я неоднократно читала, чего у нас нет. Наверное им лучше там видно из дому, который находится в 70м от «Лимонада», что у нас есть, чего у нас нет. Соседи могут возмущаться чем угодно. У нас есть контролирующие организации, которые нас периодически проверяют, - запевнила комерційний директор «Лимонаду».

Білоусов і Стах нас обдурили

П’ять місяців (квітень – серпень 2008) мешканці будинків писали числені скарги до міської ради та міліції, але відповіді так і не дочекались. А порушень громадського порядку було вдосталь. Як ви думаєте, у якому стані сідають за кермо своїх автомобілів після відвідування «Лимонаду»?

- Врешті-решт їх тимчасово прикрили, можливо через втручання обласної міліції та прокуратури, до яких ми також постійно писали, - продовжує пан Сергій, - але вже 14 жовтня суд дозволив їм працювати.

«Навіть тоді, коли їм було заборонено працювати у нічний час, «Лимонад» продовжував свою діяльність конспіративно. Ми інформували і заступника міського голови Олега Білоусова, і начальника міської міліції Вадима Парфентьєва, але знову ніякої реакції. Білоусов тільки повідомив, що власники закладу подали в суд на міське управління торгівлі».

Рік тому «Лимонад» судився із управлінням торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Чернігівської міськради через відмову останніх видавати закладу дозвіл на ресторанну діяльність.

А дозвіл видавати не можна, якщо вірити постанові заступника прокурора Чернігівської області О.О. Яся від 24 вересня… 2009-го року:

«Згідно акту державної приймальної комісії про прийняття закінченого будівництвом об’єкту, дане приміщення було прийняте як їдальня, відповідно до чинних архітектурно-будівельних норм, воно не підходить для розміщення в ньому ресторану і потребує зміни функціонального призначення.»

- «Лимонад» розташований всього у 20 метрах від нашого будинку, - повідомила телефоном інша мешканка будинку по пр. Перемоги, - а це є недопустимим згідно будь-яких норм.

Чомусь не дивує, що суд виявився на боці «Лимонаду» та зобов’язав видати розважальному закладу дозвіл на ресторанну та нічну діяльність.

«Білоусов запевняв, що нас (мешканців будинку, - автор) обов’язково буде запрошено на засідання цього суду, а у разі програшу ними (міськрадою та управлінням торгівлі, - автор) буде подана апеляція. Але на суд нас ніхто не запросив – там навіть сам відповідач, начальник управління Артем Стах не з’явився, і жодної апеляції теж не послідувало».

- Вони (Білоусов та Стах) нас обдурили, - говорить житель будинку. – Стаха-то, як людину, я добре знаю, оскільки раніше працював в органах.

За словами Оксани Голубової, музична апаратура, встановлена у «Лимонаді», просто не може звучати так, як розповідають сусіди. Вікна і двері мають звукоізоляцію і також не допускають поширення шуму за стінами закладу.

 
День скорботи у «Лимонаді»

- Минулого року, у день скорботи, коли люди ставили на вікна свічки у пам’ять про голодомор 32-33 рр., а держава закликала усі розважальні організації утриматися від активності, «Лимонад» влаштував вакханалію, - згадує пан Сергій. – Ми всю ту ніч телефонували «102», але міліція лише відповідала, що «Лимонад» має всі потрібні документи. Але невже він має документи на галас, гучну музику та порушення нашого спокою та відпочинку?

Інколи міліція відповідала на звернення громадян, але ці випадки носили епізодичний характер. Зокрема, 23 листопада 2008 року був складений адміністративний протокол за фактом порушення тиші відносно директора нічного клубу «Лимонад» Голубової Оксани.

«Якщо у «Лимонаді» чекають перевірку, то і музику не чутно, і відвідувачі ведуть себе цивілізовано, і автомобілі під’їжджають із іншого боку «Деснянської правди». Значить, адміністрація клубу добре усвідомлює – що можна робити, а що ні, і свідомо йде на порушення нічного громадського спокою».

- А весь сыр-бор в том, что соседям мешают посетители, которые приезжают на автомобилях. И не уровень шума абсолютно здесь виной, - вважає Оксана Голубова. - Я вообще считаю что это проблема не только «Лимонада», это вообще проблема нашей молодежи. Потому что наши «боссы», которые сидят у нас в Чернигове в верхушке, они абсолютно не заботятся о досуге молодежи – чем им заняться, где им развлекаться, куда им ходить. Не проводиться никаких концертов, тренингов для молодежи бесплатных, ничего не проводится. Естественно, наша молодежь неорганизована, бескультурная, которая позволяет в 2 часа ночи орать на улице. Вот это и мешает жителям.

- Тобто ці відвідувачі буянять там вже на вулиці самі?

- Конечно! И если у Вас есть телефоны соседей, то Вы можете уточнить, что конкретно им мешает. Хотя сейчас им мешает уже все, и воздух ... Им мешают люди, которые подъезжают на автомобилях. Автомобили есть сейчас после 18-ти лет у многих. Еще психика не сформирована, а автомобиль уже есть.

Також О.Голубова наголосила, що після 18-ти років Закон дозволяє відвідувати нічні клуби, які теж дозволені. Та й орендувалося приміщення якраз під розважальний заклад і всі інстанції дали «добро».

- Мы его под богодельню не брали.

Мер мовчить

«У січні-лютому цього року ми неодноразово зверталися до Чернігівського міського голови Олександра Соколова, але офіційної відповіді не отримали ще й досі. Бездіяльність міської ради порушує ст.20 Закону України «Про звернення громадян». Останні півроку ми зверталися також до міліції, але знову ніяких адмінпротоколів, ніякого реагування на нічні дзвінки мешканців прилеглих будинків».

- 12 серпня 2009-го рок у відбулося засідання комісії, яке заборонило нічну діяльність клубу - «Враховуючи рішення комісії Чернігівської міської ради з розгляду заяв на встановлення та скасування режимів роботи підприємств торгівлі та сфери послуг у нічний час, ПП «Цитрус» припинено діяльність у нічний час. Перший заступник прокурора м. Чернігова Кузьменко О.» - І що ви думаєте? «Лимонад» продовжив свою діяльність ніби нічого й не сталося.

«У ході проведеної міським відділом міліції перевірки 4.09.09 виявлено порушення режиму роботи даного закладу, про що відносно комерційного директора ПП «Цитрус» Голубової О.М. складено відповідний протокол…

Разом з тим, 10.09.09 ПП «Цитрус» подано адміністративний позов до управління торгівлі міської ради про визнання незаконними дій та недійсним рішення про обмеження режиму роботи ресторану.

В ході розгляду справи, 11.09.09 Новозаводським районним судом м. Чернігова винесено ухвалу, якою задоволено клопотання позивача про забезпечення позову. Перший заступник прокурора області Є.Ходико».

«Беркут»: Бульбулятор – це нормально

Деякий час тому забезпечувати порядок біля «Лимонаду» стали співробітники «Беркуту».

- Якось виходимо вночі, а «Беркуту» немає. Телефонуємо у міліції, а там кажуть, що «Беркут»… у середині, - дивується житель будинку.

– Виходить «Беркут», ми їм показуємо «бульбулятор». А вони відповідають, що таке у всіх нічних клубах відбувається. І це говорить міліціонер.

Просьба посетителям воду для...смывания брать с собой!

«У зв’язку з тим, що на момент перевірки у кафе була відсутня холодна і гаряча вода, винесено постанову про тимчасову заборону роботи «Лимонаду». Головний санітарний лікар м. Чернігова І.Макаренко».

- Їм зараз і електрику відключили й воду, так вони привезли генератор, а воду для приготування їжі у балонах приносять, - розповідає жителька будинку. - А як же туалет без води? З 23-го вересня «Лимонаду» взагалі заборонено працювати, а їм по барабану.

- 1-2 жовтня повинен був відбутися суд, але представники «Лимонаду» на його засідання не з’явилися, - розповідає пан Сергій. - Можливо через те, що до будівлі суду нас прийшли підтримати чимало людей. Засідання було перенесено на 26 жовтня.

- У нас есть еще черный ход, - повідомила коменрційний директор «Лимонаду». - Если мы будем хотеть завозить «пляшки», так мы сделаем это с черного хода, чтоб не было видно соседям. Правильно? А не будем таскать «пляшки» у них под окнами. Ну это вообще абсурд!

«Просимо вас провести ретельну перевірку бездіяльності органів міської влади й міліції по цьому питанню та вжити вичерпних заходів прокурорського реагування» - пишуть ображені чернігівці прокурору Чернігівської області С.Мірошниченку.

«Крыша должна быть надежной!» ©

- Хтось «кришує» «Лимонад» і дуже добре «кришує», - вважають сусіди нічного клубу, - а все тому, що його власник Станіслав Матвієнко – син колишнього високого посадовця з обласної міліції.

- Да. И что? – відповідає на це Оксана Голубова. – Вы живете в городе, где население ле перевалило за 280 тысяч. Может мы с Вами тоже родственники, только не знаем об этом? Да, у него отец когда-то работал, при чем он сейчас на пенсии. Сколько можно «перемывать кости»?

* * *

В останню ніч з пятниці на суботу – час гіперактивності алкоголіків – у дворі сусідніх з «Лимонадом» будинків панувала тиша. Заклад не працював.

Согодні, 26 жовтня суд має вирішити, чи зможуть реалізувати право на відпочинок жителі-сусіди чи то нічного клубу, чи то ресторану «Лимонад».

Оксана Голубова хоч і визнає, що проблему створюють відвідувачі «Лимонаду», але... не сам «Лимонад»! Втім, вона розуміє, що «...мы нанесли естественно какой-то дискомфорт. Но. Мы готовы к какому-то диалогу.» А поки що «діалог», що тривав півтора роки, схожий на монологи.

Що в цій ситуації робити жителям – сусідам нічного клубу? Жінкам стати біля вікна і поливати окропом пяних хуліганів? Чоловікам зібратися і проводити вночі у дворі «розяснювальну роботу» з гостями «Лимонаду»? Встановлювати на ніч «їжаки» для авто психічно недозрілих водіїв?

Жителі мають право на відпочинок. Поняття «право» передбачає обов’язок його забезпечити. Питання в тому, хто і як.

Коментарі (42)

ля-ля-ля | 2009-10-28 16:07

жужуЧого чулять до 6.00. Хіба це нормально, всім беспокойство. Лимонад - РАЗВРАТ - геть!!!!! геть!!!!! геть!!! - РАЗВРАТ ---- Такі заклади і роблять дебілами, кому гроші - а кому з того біда. геть, геть, геть
Оно и видно! Особенно по твоему комментарию.

жужу | 2009-10-28 15:24

Чого чулять до 6.00. Хіба це нормально, всім беспокойство. Лимонад - РАЗВРАТ - геть!!!!! геть!!!!! геть!!! - РАЗВРАТ ---- Такі заклади і роблять дебілами, кому гроші - а кому з того біда. геть, геть, геть

Слон | 2009-10-28 15:05

Семен Семеныч
aaa
Кроме права есть ещё и обязанности!!!
Не забывайте про это!

aaa | 2009-10-28 12:26

Семен Семеныч
а как вы можете ставить диазноз "дебил"???? кто вам вообще дал право на это?

Семен Семеныч | 2009-10-27 20:47

Понимаю жителей. Мне противны, не говоря уже об помехах, даже случайные проходящие двором кучки ужратых дебилов. Если это возведено в систему, то и отпор должен быть системным. Неплохо конечно ему быть и всесторонним.
Успехов в борьбе!

LI | 2009-10-27 16:09

И что они никак не отстанут от этого Лимонада ))) или этим жильцам так и хочеться кого-то укусить, а может это просто нехорошее чувство зависти.

aaa | 2009-10-27 16:05

Happy
Бондарев Олександр
aaa
Бондарев Олександр
aaa
Бондарев Олександр
так а кто в этих домах то подписался? Один человек за всех подписи поставил???? Я тоже там живу, только подписsdfnmcz мне никто не за что не подсовывал... А подписалась только пенсия, им все абы за что то подписываться, все не имется!

Редактор новин | 2009-10-27 15:25

гость
Бондарев Олександр
"Маю розряди: 1. По шашкам;"
Оце так! Якщо шашкою рубанути - мало не буде! :)

Бондарев Олександр | 2009-10-27 15:01

гость
Маю розряди:
1. По шашкам;
2. Спортивному орієнтуванню;
3. По боксу...

иван | 2009-10-27 14:46

М.Боюра
иван
Бондарев ОлександрЯ - молодь. І компроміс для чернігівської молоді - це спортивні зали, клуби, гуртки. А, от постійний щовечірній блуд і розврат - це для дебілізованної молоді. І компромісу або консенсусу тут бути не може!
иван
Бондарев Олександр
Ой, не зарекайтесь! С большой вероятностью найдется кто-нибудь с ломом, или другой какой спортсмен...! И что самое занятное -- мыслить будет как Вы -- кроме себя , считать всех дебилами и кретинами ....

Бондарев Олександр | 2009-10-27 14:43

Happy
Бондарев Олександр
aaa
Бондарев Олександр
aaa
У нас є скарги з підписами мешканців прилеглих будинків - №45, 47, 56, 58.
То може краще вас кудись "пєрєнєсті, только затем чтобы удовлетворить"?!?

гость | 2009-10-27 14:42

Бондарев сам никогда не ходил ни в спортклубы ни в кружки. Гулял со своими одногодками возле дворца пионеров где часто бухали

aaa | 2009-10-27 13:53

Happy
Бондарев Олександр
aaa
Бондарев Олександр
ну правильно, проспект победы 58 расположен не в спальном районе города, то зачем переносить лимонад куда-то? Только затем чтобы удовлетворить жильцов 58 дома? Может лучше дом 58 перенести в спальный район города?

Бондарев Олександр | 2009-10-27 13:34

М.Боюра
иван
Бондарев ОлександрЯ - молодь. І компроміс для чернігівської молоді - це спортивні зали, клуби, гуртки. А, от постійний щовечірній блуд і розврат - це для дебілізованної молоді. І компромісу або консенсусу тут бути не може!
иван
Та не буде конфлікту. не турбуйтесь! Який дебілоїд попре на спортсмена?! , ну, правда, якщо повний кретин.

Бондарев Олександр | 2009-10-27 13:32

Happy
Бондарев Олександр
HAPPY
Бондарев Олександр
иван
Бондарев Олександр
иван
Та ні як "издевательство", а як сміх. Мені смішно, що ще є у Лімонада клієнти, де в параші ковшики для змиву.

Рада | 2009-10-27 13:29

Лично я за то,чтобы развлекательные заведения были вынесены за пределы зоны жилых домов.А выпившие люди не мешают только тем,у кого под окнами нет увеселительных заведений.А вот властям-позор!!!!!Они не могут защитить покой людей,которым после бессонной ночи нужно идти на работу,чтобы заплатить налоги,чтобы содержать ту самую власть!!!!!!

иван | 2009-10-27 12:46

М.Боюра
иван
Бондарев ОлександрЯ - молодь. І компроміс для чернігівської молоді - це спортивні зали, клуби, гуртки. А, от постійний щовечірній блуд і розврат - це для дебілізованної молоді. І компромісу або консенсусу тут бути не може!
Искренне рад за Вас! Активный образ жизни -- это все правильно! Настораживает другое -- Ваше упорное желание, чтобы все были же такими, как Вы! Причем в обязательном порядке. Что-то смутно напоминает ... индо-пакистанский инцидент.

иван | 2009-10-27 12:27

Happy
Бондарев Олександр
HAPPY
Бондарев Олександр
иван
Бондарев Олександр
При моем нейтральном отношении к данной проблеме, хочу заметить, что навести порядок и установить справедливость несовсем честными методами, никогда не удастся."Воду обрізала "Деснянська Правда" -- так пускай подключит! В конечном результате от этого страдают посетители. Ваши слова "о пар..ше и ковшике" звучат, как издевательство, в первую очередь над клиентами. И врядли делают Вам честь, когда Вы их используете в качестве аргумента.

Бондарев Олександр | 2009-10-27 12:17

М.Боюра
иван
Я - молодь. І компроміс для чернігівської молоді - це спортивні зали, клуби, гуртки. А, от постійний щовечірній блуд і розврат - це для дебілізованної молоді. І компромісу або консенсусу тут бути не може!

Вася | 2009-10-27 12:02

Ваня не бузи!

Бондарев Олександр | 2009-10-27 12:01

Happy
Бондарев Олександр
aaa
Ця центральна вулиця пролягає від Вокзалу до Хітринку, тобто через все місто. Зараз же ніхто не "наїзджає" на "Анкор", або "Зеркалку" - бо вони розташовані за межами спальних районів. Тому ми і пропонуємо всі Нічні Клуби винести за межі спальних районів, аби всі люди мали право на відпочинок - чи то активний , чи пассивний.

Бондарев Олександр | 2009-10-27 11:55

Happy
Бондарев Олександр
HAPPY
Бондарев Олександр
иван
Воду обрізала "Деснянська Правда", а от про туалети, дик це зі слів санстанції (вони, уж повєртє, на цьому розуміються і дуже об*єктивно). Ще, доречі, будуть розбиратися з Лимонадом по незаконному врізанню у водопровід.

иван | 2009-10-27 11:53

М.Боюра
Что же Вы так о молодежи! Из Ваших комментариев видно, что Вы -- явно не молодежь. И нет ничего в этом страшного. В организме каждого человека, рано или поздно происходят возрастные изменения. Вместе с гормональным фоном, меняется и круг интересов. Думаю, что тем, кто моложе, врядли будут интересны "різні невеличкі ресторанчики, "сніданкові", кафе - де можна тільки поїсти, вести тиху бесіду чи почитати газету". У них сейчас совсем другие интересы. Искать нужно компромисс! К слову по законам эволюции, приоритет всегда имеет поколение то, что моложе.

иван | 2009-10-27 11:25

Happy
Бондарев Олександр
HAPPY
Бондарев Олександр
Прочитал Ваши комментарии и такое впечатление сложилось, что спец. Вы по этим самым ..., ну по трубам и унитазам одним словом. Вы наверное в курсе, так расскажите, а куда же эта вода делась? Очень маловероятно, что ее там не было. Или владельцы порезали все на лом? я так понимаю, что если разбираться в этом деле, так разбираться объективно надо.

Oper | 2009-10-27 10:55

aaa
Бондарев Олександр
aaa
"но в подъезде кроме котов никто в туалет не ходил."
Щось тут не те...
В одному місті стверджується. що з дому Не видно що там у "Димоналі", а тут вже виявляється, що з "Лимонаду" видно: у під'їзд ніхто не "ходив"...
Дивина та й годі.

aaa | 2009-10-27 10:35

aaa
Бондарев Олександр
но в подъезде кроме котов никто в туалет не ходил. А если жильцы дома не отличают котов от людей, то как их вообще в суд допустили, они же не в здравом уме. А кто кляузу писал я знаю...Обидно за то, что если бы на эту заводилу написали кляузу за ее поступки, не отвечающие профессии, но вылетела бы с работы на следующий день !!!!

aaa | 2009-10-27 10:28

Happy
Бондарев Олександр
есть прекрасный спальный район Масаны, там тихо, нет клубов...А что вы хотите, жить на центральной улице города и чтобы было тихо!!!! ни ума ни фантазии!

Бондарев Олександр | 2009-10-27 10:28

Happy
Бондарев Олександр
HAPPY
Мда... весело, наверное, с черпаками в параше?!! - Сочувствую!
Ух! Золотая молодёжжжь

М.Боюра | 2009-10-27 10:23

А чому б якійсь із депутацій у міськраді не ініціювати постанову про винесення таких розважальних закладів за межі житлової забудови? У багатьох державах так і є, а ось різні невеличкі ресторанчики, "сніданкові", кафе - де можна тільки поїсти, вести тиху бесіду чи почитати газету, так ті сереж житлових зон. Це ж дуже просто і давайте звернемося до наших "слуг народу".

HAPPY | 2009-10-27 09:33

Happy
Бондарев Олександр
Мда...Ну вообще-то к Лимонаду отношения я не имею. Кроме трёх раз посещения.
А Вашу озлобленность понимаю. С такой то "весёлой" жизнью...Сочувствую!

Черниговец | 2009-10-26 20:59

Дык, а какое решение сегодня принял суд? кто-нибудь в курсе?

Сергей | 2009-10-26 19:41

Много сказали и о прокуратуре, милиции и горсовете. Но! никто не вспомнил кто сдал в оренду это помещение???, РВК ДЕСНЯНСЬКА ПРАВДА - КОМУНАЛЬНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ ОБЛАСНОЙ РАДЫ!!!! Спросите лучше у господина Ивашко (руководителя РВК) сколько он с этой оренды имеет и сколько РВК и обласная рада вместе взятые

Бондарев Олександр | 2009-10-26 19:21

Happy
Хочу сказать, что не надо подписываться чужими именами, просто пиши "Лимонад"!!!
Иди, блин, и сходи в парашу с черпаками, там хорошая атмосфера!
А, ещё, поживи рядом, с маленьким ребёнком, с давлением, с беременной женой, с подъездами в дыму с наркотой, сексом и тд, а там потом пиши.

гость | 2009-10-26 19:00

через бульбулятор в клубах курят ароматический табак который спокойно и легально продается. Учите законы

Happy | 2009-10-26 17:25

Хочу сказать следующее. Я не завсегдатай подобных заведений, но этим летом попала как-то в Лимонад и мне очень понравилось. После этого пару раз туда возвращалась и с удовольствием пошла бы еще. Хорошие диджеи играют, атмосфера, люди..всё понравилось. На улице никто так не шумит, как пишут в статье. При мне люди пытались включить музыку в машине, но милиция их попросила этого не делать. Складывается впечатление, что жильцам соседнего дома действительно нечем заняться. Такой уж у нас народ..

МВЗ | 2009-10-26 17:11

Ггг
Проблемы? Обращайтесь на Московский вентиляторный завод!

Бондарев Олександр | 2009-10-26 16:48

aaa
Треба було прийти і сказати це мешканцям, які сьогодні пікетували суд. Там би з*ясували хто кляузнік.
Цивільного туалета вже більше місяця не має. Стоять бочки з водою і черпаки до них на мотузці для смиву... хоча якщо для тебе цивільно, то ласкаво...

Ггг | 2009-10-26 16:24

Товарищи жители и мешканцы! Не теряйте шанс шикарно и с пользой развлечься! Начинайте анонимный отстрел дегенератов с крыш и чердаков своих домов. Вон тут на Валу даже реклама какого-то магазина оружейного крутится.

ваня | 2009-10-26 15:52

Вася
А еще можно в спортлото настучать:))) Чего это ты такого курнул, Вася?

aaa | 2009-10-26 15:36

На самом деле Лимонад мешает не всем жильцам дома 58, просто в доме проживает одна дама, которой жить мирно непо душе, нужно постоянно против кого-то выступать и писать кляузы... Вот и собрала восстание пенсионеров,им же заняться тоже нечем.
А на самом деле, музыку не слышно, подъезд никто из посетителей Лимонада не трогает. Зачем им подъезд с котами, если в самом Лимонаде есть цивильный туалет.

Вася | 2009-10-26 15:07

Вали "Лимонад" да пусть ночные заведения выезжают за город и там в групповую накуриваются и индивидуально трахаются сколько им заблагорассудится. А ментов которые заявляют что бульбуди это нармально - записать на диктофон и обратиться в ООН что бы ввели санкции Украине. Ну пусть потом сверху спускают подзатыльники если сами разобраться не могут. Это же гуманитарная катастрофа!!!

Бондарев Олександр | 2009-10-26 11:36

Сьогодні з 14.30 до 16.00 мешканці прилеглих будинків під патронатом Народної самооборони проводять пікетування Новозаводського районного суду . Вимога - припинити нічну діяльність Лтимонаду. Запрошуємо всіх.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор