Останнє оновлення: 20:02 п'ятниця, 20 квітня
Проблема
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігівську дитячу художню школу не виселятимуть, а оренду продовжать
Чернігівську дитячу художню школу не виселятимуть, а оренду продовжать

Чернігівську дитячу художню школу не виселятимуть, а оренду продовжать

До редакції svoboda.fm звернувся педагогічний колектив чернігівської дитячої художньої школи із проханням про допомогу.

За словами директорки Марії Рибіної-Ткач, вже найближчим часом школа, в якій навчаються понад 160 дітей, може припинити свою діяльність.

До них надійшов лист за підписом директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Олександра Мисюри із проханням звільнити другий поверх будівлі, де розташована більшість аудиторій, до 1 квітня.

Це унеможливить проведення занять із дітьми і фактично паралізує роботу школи. Дитяча художня школа орендувала це приміщення по вулиці Гончій, 33 в обласної ради і проблем з продовженням оренди з року в рік не виникало.

Тепер в центрі науково-технічної творчості вирішили перевести частину гуртків з вулиці Князя Чорного,4 саме до художньої школи. Мовляв, треба створювати сприятливі умови для навчання і своїх гуртківців.

З цього приводу вчора у школі провели батьківські збори, на яких було ухвалено утворити комітет із захисту школи.

Ми звернулися за коментарем до чиновників. Заступниця міського голови Чернігова Ольга Хоніч запевнила: ніхто школу не виселятиме.

Вона нарікає на людський фактор, мовляв, директор центру Олександр Мисюра, який не так давно на посаді(раніше працював помічником ще нардепа Владислава Атрошенка – ред..), перевищив власні повноваження.

«Людина нова, нещодавно приступила до виконання своїх обов’язків і не до кінця розібралася у своїх повноваженнях. Я розмовляла з заступницею голови ОДА Наталією Романовою, начальником управління освіти області Миколою Конопацьким: вони не були в курсі того, що такі листи писалися. Всією власністю розпоряджається обласний фонд комунального майна»

Після перемовин досягнута домовленість про продовження оренди приміщення школи. що робити із гуртками центру науково-технічної творчості – вирішуватимуть окремо.

«Школа у цьому приміщенні знаходиться вже 38 років. І ніхто не хоче переривати навчальний процес. Після свят договір оренди буде продовжений на півроку, щоб закінчити навчальний рік. Але далі ми розмовляли у такому плані, що і далі він також буде поновлений. Також проблема у тому, що в цьому центрі нема приміщення для власних гуртків і ми будемо шукати компромісні рішення, адже в цих гуртках також навчаються чернігівські діти» - сказала Хоніч.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Радикально переламати ситуацію на користь простих людей

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор