Останнє оновлення: 16:54 понеділок, 27 березня
Сусіди
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Хоніч мріє про дні Гомеля в Чернігові. Хоч і не проти шопінг-турів
Хоніч мріє про дні Гомеля в Чернігові. Хоч і не проти шопінг-турів

Хоніч мріє про дні Гомеля в Чернігові. Хоч і не проти шопінг-турів

Провести дні Гомеля в Чернігові та Чернігова в Гомелі запропонувала сьогодні заступник чернігівського мера Ольга Хоніч під час зустрічі в міській раді з офіційною делегацією Центрального району міста-партнера Гомеля (Республіка Білорусь).

Для когось очікувана, для когось несподівана, заява пролунала наприкінці, тоді, коли чиновниця підбивала підсумки.

«У мене народилася пропозиція провести дні Чернігова в Гомелі та дні Гомеля в Чернігові, – здивувала білоруських гостей креативністю Ольга Хоніч. – Вважаю, це наблизить наші народи. Тому, що нам дуже важливі туристи з Гомеля. Це не лише популяризація української культури, власне України, імідж якої треба піднімати, але й економічна вигода».

Для обґрунтування своєї тези заступник міського голови Чернігова використала дані нещодавнього опитування туристів.

«Якщо в середньому турист у Чернігові витрачає близько 2700 гривень, то мешканці Гомеля, завдяки шопінг-туризму, залишають тут набагато більше, – констатувала вона. – Тобто такі туристи найбільше витрачають у Чернігові. Ми дуже раді таким гостям. Жарти-жартами, але позитив, який привозять білоруси (тобто «кеш»? – Ред.), є дуже приємним».

Члени делегації з Гомеля сприйняли ідею Ольги Хоніч з піднесенням, зауваживши, що меморандум про співпрацю між двома містами, підписаний у вересні, вже час «наповнювати змістом». Запропонували і конкретні кроки, як це зробити в галузі освіти, культури, спорту та туризму.

Зокрема декан історичного факультету Гомельського державного університету імені Ф. Скорини Микола Мезга підказав: варто налагодити обмін студентами для проведення  археологічної практики.

«Ми могли б також попрацювати над спільними проектами у сфері туризму, - пояснив він. – Можливо, наші науковці могли б розробити туристичні маршрути, підготувати збірники, присвячені традиційній культурі білорусів та українців у прикордонних районах».

Коментарі (4)

товарищ | 2016-12-03 16:18

Если подымут минималку то цены сильно оторвуться,так что на туриста сильно не расчитывайте.

Бродяга | 2016-12-02 23:02

Норм тема. Если у местных денег все равно нет, наши жители ничего особо не покупают — пусть хоть братский белрруский народ планку держит да разбирает товары на рынке и в Голливуде. И им выгодно, и нам копейка будет!

Генадий | 2016-12-02 22:48

И на ЗАЗе поставить красавца Блауша что б расказывал что надо курить что б быть таким же патриотом как он а на Валу Надю Савченку с Микитасем вот те тоже раскажут белоруссам правду матку. Слава героям бездельникам

Вася | 2016-12-02 22:33

Лавры Романовой покоя не дают? Вначале нужно проехать по отремонтированной улице Мазепы с новыми бордюрами, потом от ремзавода до Градецкого с такими же покращенями, а потом подумать кто сюда приедет?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  СБУ блокувала діяльність ворожих пропагандистів у прикордонні