Останнє оновлення: 11:04 неділя, 22 вересня
Корупція
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Прокуратура має розглянути конфлікт інтересів членів містобудівної ради за повідомленням Svoboda.FM
Прокуратура має розглянути конфлікт інтересів членів містобудівної ради за повідомленням Svoboda.FM

Прокуратура має розглянути конфлікт інтересів членів містобудівної ради за повідомленням Svoboda.FM

Спеціалізована антикорупційна прокуратура доручила прокуратурі Чернігівської області розглянути звернення щодо можливого конфлікту інтересів у діяльності членів архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та містобудування Чернігівської міськради.

Приводом стало звернення громадської організації «Чернігівська правозахисна спілка» та «Антикорупційний дайджест» до Генпрокуратури з проханням з’ясувати обставини голосування за рішення по скандальному будівництву на вулиці князя Чорного навпроти Єлецького монастиря на території заповідника «Чернігів стародавній».

Підставою їхнього звернення стала інформація інтернет-видань про засідання містобудівної ради 9 серпня та про можливий конфлікт інтересів окремих членів цієї ради.

Зокрема, за даними Svoboda.FM, щонайменше двоє членів містобудівної ради були особисто зацікавлені в ухваленні рішення.

Це Олександр Сердюк (на фото), заступник начальника комунального підприємства «Чернігівбудінвест» (засновник – Чернігівська міськрада), яке виступає замовником скандального будівництва, та Лев Соронович – інвестор будівництва (засновник та вигодоодержувач приватного підприємства «Геліодор»).

«З 21 члена ради містобудівної ради були 9, з них 8 проголосували «за» будівництво. Як мінімум двоє … мали пряму або опосередковану зацікавленість у позитивних результатах голосування, але, припускаю, це лише «верхівка айсбергу» і були інші «стимульовані» особи – коментує керівник згаданих ГО Євгеній Малецький. – За таких обставин стає риторичним питання: чим керувалися члени ради під час голосування – вимогами чинного законодавства, ДБН, стандартів і правил, чи особистими інтересами?».

Детальніше про цю тему читайте за посиланнями "До теми" нижче.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Андрій Макаревич - володар часу

Владислав САВЕНОК, SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор