Завищені ціни? Повідомте у «цінову інспекцію»
У січні різко подорожчали основні продукти харчування. За останні три тижні найпомітніше виросли ціни на цукор, молоко, твердий сир, картоплю та яйця.
Найбільш відчутно подорожчав цукор. Сьогодні цей продукт у магазинах коштує 9-11 грн. за кілограм. Тільки за минулий тиждень ціни на цукор зросли на 10%, і процес на цьому не зупинився.
Начальник державної інспекції з контролю за цінами в області Григорій Зубок повідомив, що основна причина подорожчання цукру – недостатня його кількість для реалізації.
На території області цукор сьогодні виробляє тільки один завод. Його потужності не вистачає для забезпечення потреб Чернігівщини, і тому солодку продукцію привозять з інших регіонів. А це також впливає на ціну.
Продукція молочної промисловості теж стрімко дорожчає. Роздрібна вартість твердого сиру подолала відмітку в 70 грн. за кілограм, молоко подорожчало до 6 грн. за літр.
Мінекономіки дало екстрене розпорядження Держінспекції з контролю за цінами до кінця тижня оперативно перевірити виробників і реалізаторів соціально важливих продуктів, які стрімко дорожчають.
Якщо буде доведено необґрунтоване підвищення цін, то на підприємця-порушника чекає штраф у розмірі подвійної виручки.
За минулий рік обласна інспекція з контролю за цінами покарала місцевих виробників та підприємців більш ніж на 4 мільйони гривень. Поки що, як повідомив головний ціновий інспектор області Григорій Зубок, перевірки йдуть за визначеним планом. І якщо у продавців захмарні ціни, то інспектор з візитом не забариться. У всякому разі, відповідні доручення від Кабінету міністрів України посадовці вже отримали.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 6065 |
Посилання до теми:
3.11.2009 Лимонні жлоби. ФОТОфакт
12.11.2009 Встановлено граничні ціни на ліки. Оббирають – повідомте куди слід!
10.11.2009 Аптеки деруть втридорога? Повідомте куди слід!
13.10.2009 Податкова міліція звітує і запрошує «повідомляти»
23.09.2009 УМВС в Чернігівській області обіцяє подолати хабарництво. Якщо будете повідомляти
25.08.2009 Помітили корупціонера – повідомте «куди слід»!
16.07.2009 Податківці: Звертайтесь – органи розберуться
16.07.2009 Підсунули «самокат» - повідомте куди слід!
1.07.2009 Програлись у казино? Повідомте «куди слід»!
5.03.2008 Ревізори Чернігівщини звітують за 2007 і... закликають «повідомляти»
28.01.2010 Слідчий НЕ взяв хабар!
16.01.2010 Інфляція у 2009 році била по маслу, цукру і легальним наркотикам
7.08.2009 Ціни на цукор «заломили» під 8 гривень
30.07.2009 Підстав для подорожчання цукру немає, – Антимонопольний комітет
7.05.2009 Інфляція у квітні: Життя - не цукор!
10.03.2009 Інфляція: Вам чай з цукром чи з батоном?
6.11.2008 Гіркий носівський цукор
































Додати коментар: