Останнє оновлення: 19:02 середа, 29 червня
Грип / Запобіжні заходи
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Санстанція перевіряє «маршрутки» прямо на дорозі
Санстанція перевіряє «маршрутки» прямо на дорозі

Санстанція перевіряє «маршрутки» прямо на дорозі

Дотримання введених в Чернігові карантинних заходів контролює обласна санепідемстанція. Так, водіїв міських маршрутних таксі прямо на маршруті піддають суворому опитуванню й ретельному огляду співробітниками СЕС.

Біля зупинки готель «Україна», що по проспекту Перемоги у напрямку П‘яти кутів, чоловік та жінка у штатському підходять до кожного водія міської «маршрутки» і щось у нього запитують. Результати дізнання заносяться до загального зашита у клітинку.

Кореспондент «Високого Валу» спробував з‘ясувати у пари, хто вони й про що запитують у «маршрутників», але у відповідь несподівано почув:

 - Це наші знайомі, - сказав чоловік, - і ми просто з ними говоримо.

Пізніше пара самоідентифікувалася. Вони виявилися співробітниками Чернігівської обласної санепідемстанції, але що роблять не сказали, а запропонували спитати у санстанції.

У санстанції правда не знайшлася, оскільки нікого з персон, що мають право давати офіційні пояснення, на місті не було.

- Вони у міськвиконкомі, - сказала секретарка головного лікаря.

У міськвиконкомі тривала нарада, у якій зокрема брали участь заступник Чернігівського міського голови Оксана Тунік-Фриз, начальник міського управління охорони здоров‘я Юрій Бойко, головний лікар обласної санепідемстанції Іван Макаренко та головний комунальник Вадим Антошин.

- Так, це дійсно наші співробітники, - пояснив пан Макаренко. – Вони перевіряють дотримання водіями маршрутних таксі протигрипозних заходів.

Знав про це й міський голова Олександр Соколов, якого вдалося зненацька спитати у міській раді, коли він поспішав до свого робочого кабінету.

 - Санстанція слідкує за дотриманням встановлених у місті карантинних заходів, - повідомив пан мер, - зокрема, наявністю у водіїв захисних масок, проведенню вологих прибирань салону тощо.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM