Останнє оновлення: 09:15 четвер, 15 квітня
Епідемія / Пасажироперевезення
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Кияни бояться користуватися метро. ФОТОдоказ
Кияни бояться користуватися метро. ФОТОдоказ

Кияни бояться користуватися метро. ФОТОдоказ

Начальник Київського метрополітену Петро Мірошников констатує зниження на 30% пасажиропотоку в підземці останніми днями.

Про це він сказав на засіданні оперативного штабу з протидії розповсюдженню грипу, що діє при Київській міській держадміністрації.

«Пасажиропотік знизився приблизно на 30%. ...Трохи більше мільйона ми сьогодні перевезли пасажирів проти 1,5 млн., яких ми перевозимо щоденно», - прокоментував П.Мірошников у понеділок, 2 листопада роботу метрополітену після оголошення столичної владою загрози розповсюдження грипу.

Керівник підприємства повідомив, що зараз кожні дві години в метрополітені здійснюється вологе прибирання і кожні три години – дезінфекція.

“Це відомий нам прийом. Він здійснювався і торік. Ми зараз це робимо більш інтенсивно”, - зазначив П.Мірошников.

Крім того, за його словами, в приміщеннях метрополітену регулярно транслюються звернення до пасажирів з проханням користуватися засобами індивідуального захисту.

Звертаючись до Київського міського голови Леоніда Черновецького, П.Мірошников попросив надати допомогу в придбанні профілактичних медичних засобів для співробітників метрополітену, які працюють в зоні ризику:

“Це близько 3 тис. 400 осіб. Це ті люди, які перебувають в безпосередньому контакті з пасажирами щодня”, - уточнив він.

У свою чергу, керівник “Київпастрансу” Микола Ламбуцький повідомив, що наприкінці дня весь рухомий склад миють та дезінфікують. Крім того, водії та кондуктори після кожного рейсу проводять прибирання з дезінфекцією салонів тролейбусів та автобусів.

Керівники обох підприємств звернули увагу столичної влади на проблему з придбанням марлевих пов’язок для персоналу. Водночас, за їхніми словами, вже виділено необхідну кількість метрів марлі для того, щоб підприємства самі забезпечили пошиття цих пов’язок.

Фото невідомого автора

Коментарі (1)

Лікар | 2009-11-03 13:11

Не вистачає бідним людям пов"язок, хоч маски на карнавал одягай
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM