Останнє оновлення: 14:55 четвер, 15 квітня
Громадський транспорт
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Проїзд у столичному метро може подорожчати
Проїзд у столичному метро може подорожчати

Проїзд у столичному метро може подорожчати

У столичному БЮТі попереджають, що оприлюднене на офіційному сайті КМДА чергове владне розпорядження розпорядження є прямим свідченням того, що столична влада готується підняти вартість проїзду у комунальному транспорті Києва.

Як повідомили у Прес-службі фракції у Київській міськраді, про це заявив голова постійної комісії Київради з питань транспорту та зв’язку, депутат БЮТ Дмитро Олійник.

Він нагадав, що 31 січня 2009 року Київрада змінила тариф на проїзд у транспорті, вартість якого складала 2 грн., зменшивши її до 1,70 грн. у метро та 1,50 грн. у наземному транспорті, що було прописано у додатку до існуючого рішення від 28 січня 2009 року.

Основним аргументом КМДА за відміну додатку є формулювання "вартість реалізованих проїзних квитків залишається незмінною на час їх дії". У мерії вважають, що цей пункт фактично перестав бути дійсним.

"КМДА звернулась до транспортної комісії з пропозицією відмінити додаток до рішення щодо встановлення тарифів на проїзд. Мовляв, після зміни тарифу до 1,70 грн. додаток вже не працює де-факто. Однак я не вірю, що КМДА "просто турбується" про легалізацію своїх існуючих рішень", - сказав Д.Олійник.

За словами депутата, йому відомо, що вже сьогодні у КМДА готується проект рішення щодо скасування цього додатку, яке  може бути винесено на розгляд столичних депутатів вже на найближчому пленарному засіданні, що попередньо заплановане на 10 вересня 2009 р.

Оприлюднений 10 серпня на офіційному сайті КМДА проект регуляторного акту дозволить команді Черновецького відразу ж після цієї сесії перейти до запланованого – підвищення вартості проїзду.

На думку Д.Олійника, той факт, що документ оприлюднений на сайті рівно за місяць до проведення сесії – не випадковість.

Довідка. 10 серпня 2009 р. на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації Головним управлінням з питань цінової політики оприлюднений проект регуляторного акта – розпорядження виконавчого органу Київради (КМДА) "Про внесення змін до розпорядження від 28.01.2009 № 90" з метою покращення фінансового стану комунальних підприємств транспорту і пропозиція громадянам надсилати свої зауваження та пропозиції щодо вирішення проблеми. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM