Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
технології / Імідж*
Ви знаходитесь: IT / Україна / Види морозильних камер: основні параметри

Види морозильних камер: основні параметри

За допомогою морозильної камери можна тривалий час зберігати різні продукти: рибу, м'ясо, фрукти та овочі та іншу їжу. Вона підійде користувачам, які роблять заготівлі. Цей агрегат є більш містким, ніж секції для заморожування харчових продуктів в стандартному холодильнику.

Конструкція морозильної камери

Коли вибираєте техніку, звертайте увагу на її форму. Вона впливає на місткість камери. Ці прилади бувають двох видів:
  • скриня;
  • шафа.
Агрегат другого виду містить полиці, які розташовані вертикально. Він може вміщати від 2 до 10 секцій для заморожування різних продуктів. Прозорі ємності висуваються та можуть вмістити багато їжі. Морозильна шафа займає мало місця, тому в більшості випадків застосовується у квартирах. Зовнішньо він схожий на мініхолодильник з аналогічним поділом на секції: на верхніх полицях зберігають заморожені продукти, на нижніх – свіжу їжу для швидкого застигання. Конструкція такої техніки дозволяє сортувати їжу згідно з вимогами товарного сусідства.
Другий вид – це скриня. Це агрегат горизонтального вигляду, такі морозильні камери найчастіше вибирають для використання у кафе, торгових центрах та промислових будівлях. Вони об'ємні, з простою конструкцією та не оснащені окремими секціями. У морозильних камерах таких моделей зберігають у великих кількостях продукти для постійного охолодження. Часто в них розміщують морозиво чи напівфабрикати.
Розрізняють окремі та вбудовувані морозильні камери. Другий вид встановлюють у кухонний гарнітур, тому підходить для інтер'єру та не займає багато місця. Але часто виникають складнощі в розбиранні таких конструкцій. Різноманітність моделей дозволяє вибрати техніку відповідно до холодильника.

Місткість морозилки

Для початку в процесі вибору камери необхідно визначитися з її формою: горизонтальна або вертикальна. Зважайте на місткість моделі, яка сподобалася. Для чотирьох членів сім'ї підійде агрегат на 150–200 л. Компактні моделі до 150 л вибирають для 1 або 2 користувачів, а з більшою ємністю для великої сімʼї або тих, хто часто робить заготівлі. Чим місткіший апарат, тим вища вартість. Звертайте увагу на наявність вільного простору в кімнаті: не варто купувати габаритну камеру, яку неможливо встановити в запланованому місці.

Система розморожування

Морозильні камери оснащені такими способами: ручний, автоматичний. У першому режимі техніку відключають від електропостачання для зниження обсягу замерзлого льоду. У разі нормальної роботи агрегату цю дію здійснюють 1-2 рази на рік. У процесі автоматичного розморожування пристрій автономно регулює процес. Воно буває динамічним та No Frost.
Вибирайте морозильну камеру залежно від потреб. Звертайте увагу на її розмір, ємність та вигляд.

 


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM