Останнє оновлення: 15:22 неділя, 26 березня
техніка / Імідж*
Ви знаходитесь: IT / Україна / Як користуватися павербанком: 6 корисних порад

Як користуватися павербанком: 6 корисних порад

Якісний та потужний повербанк — це незамінна річ для кожного українця у 2022 році. Особливо зараз, коли регулярні обстріли інфраструктури залишають людей без світла на довгий період часу.

Щоб завжди бути в курсі новин та мати змогу зв’язатися з рідними, важливо вчасно підзаряджати смартфони та планшети. Портативні акумулятори швидко впораються з такою задачею. Обирайте девайси від відомих виробників: Хiaomi, Samsung, Huawei, Baseus. Це дозволить уникнути підробок та бракованих товарів.

Щоб їх використання було зручним, а термін служби — довгим, варто дослухатися кількох важливих порад.

Як користуватися повербанком, щоб він прослужив якомога довше

  1. Важливо: після покупки краще одразу зарядити пристрій до 100%. І не знімайте його з зарядки ще деякий час після того, як він показує повний заряд. Дайте можливість девайсу додатково «крапельно» зарядитися: це ситуація, за якої індикатори покажуть 100%, а зарядка все ще триває дуже слабким струмом.
  2. Під’єднуйте девайси до портативного зарядного пристрою лише за допомоги оригінальних кабелів. Використання неякісних аксесуарів може призвести до того, що зовнішній акумулятор передчасного вийде з ладу.
  3. Зазвичай, повербанк одразу ж розпочинає процес зарядки. Якщо цього не відбулося, варто ввімкнути/вимкнути його кілька разів. Мають засвітитися діоди-індикатори, що буде свідчити про початок підзарядки.
  4. У перші кілька використань варто повністю розрядити й зарядити портативний акумулятор. Це допоможе вийти на максимально ефективну ємність пристрою. Надалі хімічні процеси всередині девайсу стабілізуються під впливом регулярного використання.
  5. У подальшому важливо, навпаки, не допускати повного розрядження акумулятора. Це може суттєво скоротити термін його служби. Мінімально допустимий залишок заряду — 10-20%.
  6. Якщо ви регулярно не користуєтеся портативним акумулятором, тоді варто залишати його на зберігання з рівнем заряду 50%.

Що не можна робити з повербанком

Правила поводження з пристроєм прості, але важливо їх дотримуватися.
  • Зберігайте девайс якомога далі від домашніх улюбленців та дітей.
  • Не залишайте пристрій біля гарячих предметів або під прямими сонячними променями.
  • Не варто зберігати пристрій у занадто холодному приміщенні, це значно знижує ємність батареї.
  • Щоб повербанк не перегрівався, потрібне свіже повітря. Не кладіть гаджет, підключений до підзарядного пристрою, у кишеню чи сумку.
  • Коли всі девайси підзарядилися, варто від’єднати повербаннк від мережі.
Перед використанням будь-якого повербанку слід уважно ознайомитися з інструкцією до нього. Також не зайвим буде почитати відгуки, щоб бути в курсі дрібних деталей використання. Це економить користувачам час, нерви й сили, а також вбереже підзарядник від передчасного виходу з ладу.
Дотримуючись простих і зрозумілих правил, ви збережете високу ефективність та справність пристрою.
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  СБУ блокувала діяльність ворожих пропагандистів у прикордонні