Останнє оновлення: 16:05 четвер, 25 лютого
зв`язок
Ви знаходитесь: IT / Україна / Вісім мільйонів завантажень: My Vodafone встановлює рекорди популярності
Вісім мільйонів завантажень: My Vodafone встановлює рекорди популярності

Вісім мільйонів завантажень: My Vodafone встановлює рекорди популярності

Понад вісім мільйонів завантажень – такий рекорд популярності встановив застосунок My Vodafone з моменту запуску. Особливо стрімким стало зростання застосунку в «карантинний» 2020 рік. Наприклад, за цей час клієнти Vodafone стали поповнювати рахунок через застосунок вдвічі частіше і на сьогодні половина всіх поповнень проводиться саме через My Vodafone.

Топовою послугою минулого року з підключень у My Vodafone став Vodafone Bonus. Програма лояльності підключається через застосунок за один клік, так само зручно й швидко там можна обміняти бонуси на подарунки. 

Далі, найпопулярніші у користувачів послуги розподілилися так:

·         «Додаткові ГБ 4G інтернету»

·         «Антивизначник номера»

·         «Роумінг, як вдома»

·         «ПівГіга в дорогу»

·         Video- Insta- Social- PASS-и

·         «Обмін хвилин»

·         «Обмеження віддаленої заміни SIM-карти»

Топ «фішок» 2020 року в My Vodafone:

•        Push повідомлення про поповнення основного і додатково підключених номерів супер штука, яку так просили клієнти

•        Shake & Win ох і натрясли клієнти подарунків!

•        Підключення YouTube Premium-акція тільки для клієнтів Vodafone

•        Новорічний квіз клієнти відповідали на запитання, Vodafone дарував подарунки

•        Чат з оператором Vodafoneзавжди на зв'язку, в будь-який час і з будь-якого питання

My Vodafone пропонує клієнтам зручний спосіб контролювати витрати, керувати послугами й рахунками зі смартфонів. За кілька кліків через застосунок можна підключити або відключити послуги, дізнатися деталі свого тарифу та, за бажанням, змінити його на інший.

У застосунку My Vodafone завжди під рукою актуальна інформація: стан рахунку, обсяг використаного трафіку, залишки пакетних хвилин і повідомлень відображаються у вигляді інфографіки в основному вікні. Також застосунок дозволить дізнатися про кількість накопичених бонусів та обміняти їх на вигідні пропозиції.

My Vodafone дозволяє поповнити рахунок, подивитися, де знаходиться найближчий центр обслуговування, завантажити програми, дізнатися про нові послуги від Vodafone та інше.

Застосунок також дає можливість в режимі онлайн отримати відповіді на популярні питання, з якими клієнти звертаються до контакт-центру. Завантажити My Vodafone можна в Play Market та App Store, також доступна WEB версія, яка не поступається застосунку за можливостями.

---
Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні, має партнерські угоди з операторами 48 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 30 вересня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 3 кварталі 2020 року перевищили 28,1 млрд грн. На сьогодні мережа 4G охоплює понад 81% населення країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів. 
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM