Останнє оновлення: 20:13 п'ятниця, 29 травня
мережа
Ви знаходитесь: IT / Україна / YouTube змінює механізм обробки заяв про авторські права
YouTube змінює механізм обробки заяв про авторські права

YouTube змінює механізм обробки заяв про авторські права

YouTube оновлює спосіб обробки заяв про порушення авторських прав, вносячи зміни, котрі повинні значно зменшити головний біль для творців відео при підборі матеріалу.

Власники захищеного авторським правом контенту — наприклад, лейблу звукозапису або кіностудії — тепер повинні будуть точно вказати, де у відео з’являється їх захищений авторським правом матеріал, чого вони не повинні були робити в минулому, коли повідомляли про порушення вручну.

Це дозволить всім іншим творцям легко перевірити, чи є претензія до них законною чи ні, і потім відредагувати контент, якщо вони не хочуть мати справу з наслідками, такими як втрата доходу або заборона розповсюдження відео.
До цього часу власники авторських прав не повинні були вказувати, де з’явився контрафактний контент при подачі заявки вручну. Це стало джерелом великого розчарування для творців, які змушені шукати в довгих відео фрагменти, щоб точно визначити, який з них навіть просто під питанням. Відсутність подробиць ускладнювала і спір між авторами відеороликів — навіть якщо творець спробує відредагувати потенційно порушений фрагмент, йому доведеться почекати і подивитися, чи погодиться власник авторських прав вирішити проблему таким способом, перш ніж скарга буде розглянута.
Раніше ютубери часто скаржилися на те, що їм подали позови про авторські права на фрагменти пісень — іноді всього кілька секунд — які грали просто в магазині, в якому вони перебували, інші ж не знали про закони, що захищають музичні обкладинки, тощо.
Тепер, з оновленнями, вся система повинна стати зрозумілішою і працювати набагато плавніше. Творці відео зможуть побачити заявлений авторський фрагмент, а YouTube дозволить їм відключити звук під час цієї частини, замінити звук безкоштовною піснею з бібліотеки YouTube або взагалі вирізати цей фрагмент відео. Якщо вони виберуть будь-який з цих варіантів, заявка про авторське право буде автоматично відхилена. (Всі ці варіанти були доступні раніше, але творці повинні були самостійно з’ясовувати, що саме їм потрібно вирізати.)
Згідно із законом, YouTube дозволяє співпрацювати з власниками авторських прав навіть після отримання позовної заяви, проте, це ставить творців відео в невигідне становище у випадку, коли вони намагаються довести добросовісне використання матеріалу. Адже у разі створення ютуберами відеоролику, котрий містить частини пісень або нарізки з фільмів, вони ризикують видаленням такого відео взагалі, або ж отриманням лише частини свого прибутку, який буде поділений ще й з власником авторських прав, у якого вони беруть фрагменти.
Зміни в YouTube повинні будуть з’явитися вже цього року.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор