Останнє оновлення: 09:21 неділя, 18 квітня
IT / Імідж*
Ви знаходитесь: IT / Регіон / Особливості та переваги баннерів

Особливості та переваги баннерів

Банери і білборди відносяться до найпопулярнішого виду зовнішньої реклами як серед продавців, так і серед потенційних покупців. Їх ефективність в залученні клієнтів доведена за допомогою численних опитувань і досліджень в рекламній індустрії.

Реалізатори товарів і послуг, що розміщують свою рекламу на білбордах і банерах, цінують її за доступність за ціною, а фірми виробники - за зручність і простоту монтажу і демонтажу.

Які існують особливості виготовлення банерів

Правильно підібрати розмір, гамму кольорів і змістовне наповнення банера — це тільки половина успіху. Важливо правильно вибрати місце, де буде розміщена реклама, щоб її побачила якомога більша кількість людей, тобто банер повинен добре проглядатися з дальньої відстані. Вимоги до якості визначають технології, за якими здійснюється широкоформатний друк. Головними критеріями для вибору матеріалу можуть служити:

  • передбачуване розташування реклами на місцевості;
  • очікуваний термін служби. Він може бути коротким, якщо реклама має тимчасові рамки або тривалим в разі рекламних пропозицій на постійній основі;
  • доступний бюджет.

Матеріал

У більшості випадків клієнти вибирають банерну тканину, яка поділяється на два види: ламінована і лита. Перший варіант досить давно відомий в рекламній індустрії і привабливий невисокою вартістю. Останній критерій обумовлений невисокими показниками стійкості до зовнішніх впливів і довговічності. З цієї причини такий вид банерів більше підходить для внутрішньої реклами, ніж для зовнішньої.

Варіант литої банерної тканині більше підходить для розміщення поза приміщеннями, так як зарекомендував себе як високоміцний, еластичний матеріал, здатний протистояти атмосферних опадів. На такий тканині всі нанесені кольори довго зберігають свою яскравість і цілісність. Технологія виробництва литої банерній тканині складається з двох основних процесів: нанесення на сітку полівінілхлориду в рідкому складі і пропуск матеріалу на спеціальному обладнанні.

Не менш популярним матеріалом для банерів і білбордів вважається вініл завдяки його здібностям стійко переносити вплив будь-яких атмосферних опадів, а також стійкості нанесених на нього кольорів.
У жарких регіонах, де сонце світить особливо яскраво, як матеріал для банерів служить поліпропілен. Він заслужив популярність через свою стійкості до впливу прямих сонячних променів протягом тривалого періоду.

Якщо передбачається монтаж рекламного зображення особливо великих розмірів, то в якості банерного матеріалу використовується сітка. Завдяки її невеликій вазі виходить відносно знизити загальну масу всієї конструкції. Незважаючи на легкість, сітка не надувається при поривах вітру як вітрило, що є її додатковою перевагою.

Які переваги у реклами за допомогою банерів і білбордів

Найголовнішою перевагою широкоформатного друку є можливість продемонструвати потенційним покупцям продукцію або послуги. Особливий ефект досягається за допомогою грамотного підбору кольорової гами і розташування інформації на плакаті. Банери мають ряд незаперечних переваг:

  • стійкість до атмосферних умов;
  • простота донесення інформації до аудиторії;
  • легкість монтажу і демонтажу;
  • доступна вартість.
SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM