Останнє оновлення: 21:38 субота, 15 грудня
Підготовка кадрів
Ви знаходитесь: IT / Регіон / Начальників з РДА навчать роботі з Google і документами
Начальників з РДА навчать роботі з Google і документами

Начальників з РДА навчать роботі з Google і документами

У Центрі підвищення кваліфікації кадрів за напрямом «Державне управління» триває сесія групи начальників загальних відділів райдержадміністрацій.

Розпочалося заняття з конверсаторіуму «Основні завдання та організація роботи з документами в органах виконавчої влади», який провів начальник загального відділу облдержадміністрації Андрій Сокулінський.

Навчання триватиме три дні. Слухачі зможуть дізнатися як регулювати соціально-трудові відносини за допомогою колективних договорів, про організацію роботи зі зверненнями громадян, про шляхи забезпечення якості та ефективності управлінських рішень.

У рамках навчання заплановано також провести ряд конверсаторіумів присвячених складанню та оформленню номенклатури справ, питанням технології полеміки та роботі з пошуковими системами в Інтернеті.

У середу для начальників відділів відбудеться демонстрація та обговорення фільму «Між двома жорнами» на вшанування пам’яті загиблих під час Другої світової війни.

Завершиться навчання даної групи комп’ютерним тестуванням, за результатами якого слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Коментарі (3)

Констанитн | 2009-09-23 14:31

Суть в другом, некоторые чиновники остались еще, скажем так, с давних времён. Поэтому, прогресс не стоит на месте, надо учить.
Тут суть в другом, речь идет о начальниках, уж поверьте, что они сами в гугуле не будут поиском заниматься и электронной почтой пользоваться, для этого есть другие отделы и сотрудники.
Это просто для галочки, умеют- неумеют , без разницы.
А иногда, есть начальники - отлиные управленцы, но, с техникой не знакомы. Вот, что бы соответсоввать, как говорится, проходят курсы.

Лора | 2009-09-23 12:20

И это при том, когда они набирают на работу, то знание компьютера типа требуется. Сейчас его, наверное, и у грузчиков требуют. А потом оказываются. что эти чиновнички не в зуб ногой. Да, уж, и кто нами типа руководит?

иван | 2009-09-23 10:17

Театр абсурда! То, чему учат на этих курсах, умеют ну если не школьники, так выпускники любого ВУЗа точно! Может лучше просто не брать на работу тупорылых чиновников, хотя бы для того, чтобы не тратить деньги на такое вот "обучение" и не позориться перед людьми!?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Зачем Путину «аусвайс» от Штази?

За інф. «Радіо Свобода»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор