Останнє оновлення: 19:57 середа, 29 червня
Репортаж / фото / відео
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / День відкритих дверей у Чернігівському національному технологічному університеті
День відкритих дверей у Чернігівському національному технологічному університеті

День відкритих дверей у Чернігівському національному технологічному університеті

4-го травня Чернігівський національний технологічний університет відкрив двері для своїх майбутніх студентів і усіх бажаючих.

Учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, професійних ліцеїв, коледжів змогли відвідати університет і отримати вичерпну інформацію про спеціальності і спеціалізації, правила прийому до університету на 2019 р., про навчання та дозвілля студентів.

Адреса університету: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, приймальна комісія, тел. (0462) 665-200, 665-201, (063) 949-97-47, (068) 068-72-60.

Сторінка WEВ університету в Інтернеті: httр://www.stu.cn.ua.

 

Нагадаємо, що нещодавно у студії програми «Вечеря на Свободі» ми говорили про культурні індустрії та креативне підприємництво. Йшлося про нову освітню програму «Менеджмент креативних індустрій і соціальних інновацій», що відкривається в Чернігівському Національному технологічному університеті.

Нагадаємо також, що Чернігівський технологічний університет посів 43-е місце в Україні за якістю наукових публікацій. І це єдиний в рейтингу університет з Чернігова з 314 публікаціями і 1083-ма посиланнями на них. Рік тому ВНЗ був на 40-му місці, при цьому свій індекс ЧНТУ збільшив на два пункти - 17.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM