Останнє оновлення: 14:11 понеділок, 23 квітня
Транспорт і технології
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / «Дозор Україна» вчить чернігівських перевізників користуватися GPS
«Дозор Україна» вчить чернігівських перевізників користуватися GPS

«Дозор Україна» вчить чернігівських перевізників користуватися GPS

Представники фірми ТОВ «Дозор Україна», яке раніше перемогло в конкурсі на встановлення GPS-моніторинг у Чернігівському громадському транспорті, 22 травня провели перше спільне навчання з працівниками Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради та перевізниками міста.

Їх вчили користуватися програмним забезпеченням «DozoR». Ним буде здійснюватися GPS-моніторинг у громадському транспорті.

Станом на сьогодні в тестовому режимі з цим обладнанням вже працює частина автобусів на таких маршрутах, як №17, 27, 37, 8. Найближчим часом GPS-трекери будуть встановлені на всьому громадському транспорті міста.

Повідомляє та обіцяє таке прес-служба Чернігівської міської ради.

При презентації програми представники фірми «Дозор Україна» показали дієві інструменти для достовірної аналітики й оцінки ефективності маршрутизації міського транспорту.

Програмним забезпеченням «DozoR» можна за будь-який обраний період часу відстежувати переміщення транспорту, робити звіт щодо пробігу, мотогодин, про перевищення швидкості, час зупинок і стоянок, робочий час водія.

Система будує автоматичні звіти по невиконанню рейсів і графіків руху, дає можливість порівняти планову та фактичну роботу як кожної одиниці міського транспорту, так і окремих перевізників.

Після повного запровадження системи GPS-моніторингу в громадському транспорті міста мешканці та гості Чернігова зможуть онлайн через смартфон відстежувати місцезнаходження і фактичний час прибуття кожного транспортного засобу на всіх зупинках міста за допомогою мобільного додатку DozoRCity або його веб-версії http://city.dozor.tech.

ТОВ «Дозор Україна» взяла на себе інвестиційні зобов’язання для покращення транспортної інфраструктури міста. Так, у Чернігові незабаром з’явиться п’ять «розумних» зупинок, які матимуть наступні функції:

  • - табло-прогнозування часу фактичного прибуття транспорту на дану зупинку;
  • - безкоштовний для очікуючих пасажирів доступ до Інтернет через Wi-Fi;
  • - камеру відеоспостереження;
  • - USB-порти підзарядки мобільних пристроїв;
  • - мапу транспортних маршрутів міста;
  • - сучасний естетичний та ергономічний дизайн.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Як тягнули фуру з річки після трагічної ДТП

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор