Останнє оновлення: 19:52 п'ятниця, 7 серпня
Освіта / Гроші
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / Обладнання, що закупається для шкіл Чернігова
Обладнання, що закупається для шкіл Чернігова

Обладнання, що закупається для шкіл Чернігова

У Чернігові з 2016 року працює Програма комп’ютеризації закладів та установ освіти міста, загальний обсяг фінансових ресурсів якої складає 16595 тисяч грн.

Ця Програма розрахована на 5 років, протягом яких для чернігівських освітніх закладів будуть придбані комп’ютери, проектори, комплекти «проектор+інтерактивна дошка» та «ноутбук+проектор+інтерактивна дошка», багатофункціональні пристрої, мультимедійні комплекси та дошки.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міськради.

У 2017 році всього закуплено:

- 147 комп’ютерів – по 2 (на кожен заклад) для дитсадків, навчально-реабілітаційних центрів, спортивних та вечірньої шкіл; для централізованої бухгалтерії – 18, для методичного центру – 12. Після проведення аукціону, переможцем якого визначено «ІВК- сервіс» (м. Київ), загальна вартість цієї техніки склала 1655970 грн. Наразі договір знаходиться в стадії підписання.

- 59 проекторів - для ДНЗ закуплено 53 шт.; для НРЦ, спортивних шкіл та методичного центру по 2 проектори на кожен заклад. На цю техніку витрачено 547599 грн. Переможцем торгів визначено «ТОВ Лагота» (м. Київ).

- 95 багатофункціональних пристроїв - 53 пристрої для ДНЗ; 34 для ЗНЗ; по 2 пристрої для НРЦ, спортивних шкіл, централізованої бухгалтерії та МЦ. Загальна сума складає 350835 грн. Переможцем аукціону визначено «ТОВ ФІРМА Валтек» (м. Київ).

- 69 комплектів «мультимедійна дошка+проектор» для ЗНЗ та вечірньої школи. Аукціон відбувся 10 травня й наразі проходить стадія вивчення документів.

- 8 лінгафонних кабінетів на суму 1090000 грн. Аукціон вже пройшов, договір з ТОВ «Інфол» (м. Полтава) вже підписано й  після закінчення навчального року в ЗНЗ № 1, 2, 11, 15, 29, 22, 31, 32 відбудеться їх установка.

- 320 лабораторних комплектів «Електрика і магнетизм» та 32 демонстраційні набори «Електродинаміка» для кабінетів фізики вартістю 2956800 грн.

За інформацією управління освіти міської ради, при проведенні тендерних процедур всі закупівлі були здійсненні зі значною економією бюджетних коштів.

Крім того, управління освіти міської ради уклало договір на суму 140000 грн для закупівлі спеціального обладнання для дітей з вадами слуху НРЦ №1. НРЦ № 2 ще працює над закупівлею обладнання довготривалого користування для дітей з вадами (159390 грн).

Згідно з рішенням Чернігівської міської ради для спортивної школи №2 виділені 80000 грн на придбання шахових столів, шахів та шахових годинників для проведення міських та міжнародних турів. Наразі кошти освоєнні майже у повному обсязі.

На сьогоднішній день вже укладені договори на придбання будівельної суміші для поточного ремонту, цементу та цвяхів для навчальних закладів. Триває процес закупівлі миючих засобів, фарби та паперу для освітніх закладів міста. У травні також заплановані такі закупівлі: спортивний інвентар для загальноосвітніх навчальних закладів, підручники 4-7 класів, сезонні овочі для дошкільних навчальних закладів, канцелярські товари для управління освіти, журнали відвідування для дошкільних навчальних закладів, автовимикачі по програмі «Енергозбереження».

Крім того, у ДНЗ №3 встановлена охоронна сигналізація, а в ЗНЗ №29 – енергозберігаючі та світлодіодні лампи на  загальну суму 183782 грн. Проаналізувавши ліміти споживання електроенергії за чотири місяці, у порівнянні з минулим роком, чітко просліджується економія кВт*год у кількості 2301 кВт*год. (12,83%), у сумовому виразі близько 5000 грн.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор