Останнє оновлення: 14:46 четвер, 17 квітня
ЖКГ / Перерахунок
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / У Києві за неприбраний сніг перерахують квартплату
У Києві за неприбраний сніг перерахують квартплату

У Києві за неприбраний сніг перерахують квартплату

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко доручив керівникам профільних управлінь та Головному інформаційно-обчислювальному центру забезпечити перерахунок по квартплаті за утримання прибудинкових територій за січень у зв’язку з незручностями, що виникли через неприбраний сніг.

Про це йшлося на засіданні оперативного штабу з надзвичайних ситуацій при КМДА.

«Обов’язково будемо перераховувати. Ми перерахуємо за січень: не будемо брати кошти з киян за прибирання територій. Скільки це вийде, стільки й буде», – сказав А.Голубченко.

Також, за його словами, у платіжках, які кияни отримають у лютому, не буде братись плата за гарячу воду у тих будинках, де у січні був недогрів води, і про що відомо столичній владі. Водночас А.Голубченко не уточнив, скільки таких будинків, і у яких районах вони розташовані.

Раніше Міністерство з питань житлово-комунального господарства запропонувало Кабінету міністрів України ініціювати перевірки виконання Закону України «Про впорядкування населених пунктів» і за їх результатами зобов`язати житлово-експлуатаційні контори здійснити перерахунок тарифів у зв`язку з ненаданням населенню послуг з прибирання снігу на вулицях міст.

«Приміром, у Києві Держжитлокомунінспекція встановила масові порушення при проведенні зимових прибиральних робіт на прибудинкових територіях. Через неадекватні дії влади Києва, виникли значні перешкоди для руху пішоходів і транспорту, що створило загрозу життєдіяльності міста», - сказав міністр з питань ЖКХ Олексій Кучеренко.

За його інформацією, з 17 грудня 2009 року по 14 січня 2010 року в травмпункти Києва звернулися майже 5,5 тисяч чоловік, які дістали травми на обледенілих дорогах і тротуарах міста.

Міністр також повідомив, що Держжитлокомунінспекція розробила форму Акту претензій за неналежне надання або ненадання послуг за утриманням будинків і прибудинкових територій, на підставі якого ЖЕКи мають зробити перерахунок тарифів за неодержані послуги з прибирання снігу.

Коментарі (3)

Сергей | 2010-01-22 12:38

гамнюки... ведь я хочу платить за то, чтобы мне было удобно!!! сделайте, чтобы было удобно всем и все вам заплатят... хапуги!!!

Владимир Иванович | 2010-01-22 12:21

 Горе мэр. Мы не скоты которым если сегодня не доел дадут завтра. Не мучай киевлян, поезжай в Грузию ведь у тебя там корни, так ты сказал.

саша | 2010-01-22 12:11

бред
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

   Чи почують прохання Масани?

SVOBODA.FM