Останнє оновлення: 09:21 неділя, 18 квітня
Легальні наркотики / Економічний ефект
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Працівники, які курять, приносять великій компанії 500 тисяч євро збитків
Працівники, які курять, приносять великій компанії 500 тисяч євро збитків

Працівники, які курять, приносять великій компанії 500 тисяч євро збитків

У першій половині 2009 року в Росії на замовлення великої фармацевтичної компанії Pfizer було проведено дослідження щодо ставлення великих компаній-роботодавців до своїх працівників курців.

У дослідженні взяло участь близько 150 великих компаній з загальною численністю персоналу більше 500 тис. чоловік.

Про це «Високому Валу» повідомила Олександра Устінова, координатор прес-центру Коаліції громадських організацій та ініціатив «За вільну від тютюнового диму Україну».

Дослідження показало, що 20% компаній мають програми спрямовані проти куріння працівників. У 12% компаній кожному, хто відмовився від куріння надається медична підтримка. У 5% компаній, людина, яка кинула курити отримає премію за свій вчинок.

«В нашій компанії кожному співробітнику, який не курить, щомісяця виплачується бонус. 7 років тому, коли бонус був впроваджений, це була досить велика сума – 50 гривень, зараз думаємо її переглянути, - говорить Валентин Калашник, директор маркетинг-групи «OS-Direct». - Ми підрахували, що левову частку у витратах нашої компанії на кожен проект складає час наших працівників, а куріння відбирає цей час. Саме тому в нашій компанії ми намагаємося зробити все можливе, щоб наші працівники кидали курити і заохочуємо їх до цього».

Компанія Pfizer наводить дані, що, в середньому корпорація, де курців близько 1000 людей, втрачає в рік 500 тис. євро.

Головні причини витрат: витрати на організацію приміщень для курців; збільшення розмірів страховок.

Крім цього, курці менше присутні на робочих місцях. За даними американських вчених, до 30 хв. робочого часу йде на перекури. Курці також майже вдвічі (95%) довше відсутні на робочому місці через хвороби – приблизно на тиждень більше за інших.

Вчені Тайваню підрахували, що їх держава втрачає близько 1 мільярда доларів щороку, або 0,36% ВВП держави на зменшенні працездатності внаслідок куріння.

Україна паління куріння сигарети«В Україні куріння ніколи не розглядалося з економічних показників, а саме втрат роботодавцями від співробітників курців, як це вже давно робиться закордоном, – говорить Ганна Гопко, координатор проектів Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну». – В нас сьогодні курить третина дорослого працездатного населення України. На загальнодержавному рівні витрати є колосальними, враховуюючи, що доведено те, що щомісяця від хвороб, викликаних курінням, помирає понад 8 тис. чоловік, яким держава перед цим надає лікування».

Про шкоду, якої зазнає економіка через куріння неодноразово говорив і Всесвітній банк в Україні, який рекомендував уряду України піднімати податки на сигарети, щоб зменшити епідемію куріння. 

Коментарі (2)

rehabaddicthet | 2017-02-20 19:36

Многим известна проблема наркомании, а печальная вездесущая статистика только лишь подтверждено её наличие. Почти каждый год от результатов приема наркотиков погибает 80 тыс. людей. Несмотря на постоянную борьбу, число наркотиков умножается, только особенно актуальными являются 2 группы – это «химия» и опиаты. Ещё другая печальная статистика – абсолютное лечение обретает всего лишь 1% из десяти лечащихся людей.
   При грамотном раскладе исцелиться можно, особо на исходной стадии. Прекрасный эффект демонстрирует избавление от наркомании за рубежом с употреблением амбулаторной практики в нашем центре в Тель-Авиве. Необыкновенные методы сочленяются, что позволит в комплексе подойти к процессу освобождения от наркотической подвластности.
    
реабилитация от солей

rehabaddicthet | 2017-02-20 19:20

Многим известна тема наркомании, а грустная вездесущая статистика только лишь подтверждено её наличие. Каждый год от результатов приема наркотиков погибает 80 тыс. людей. Не обращая внимания на регулярную борьбу, наличие наркотиков умножается, однако наиболее актуальными стали 2 группы – это «химия» и опиаты. Еще одна грустная статистика – полное излечение имеет только лишь один% из 10 лечащихся людей.
   При безошибочном подходе исцелиться можно, в особенности на начальной стадии. Прекрасный результат демонстрирует исцеление наркомании за границей с употреблением амбулаторной практики в нашем центре в Тель-Авиве. Уникальные схемы сочленяются, что предоставит возможность комплексно подойти к процессу избавления от наркотической подневольности.
    
реабилитация от марихуаны
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM