Останнє оновлення: 17:01 вівторок, 22 вересня
Еко-політика
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Еко-маркування – крок до здоров’я.
Еко-маркування – крок до здоров’я.

Еко-маркування – крок до здоров’я.

Екологія – це те, що навколо нас. Ми дихаємо, п’ємо воду, їмо… Ми виробники і споживачі. І часто навіть не замислюємося, що можемо зробити світ чистішим.

Минулого року Держспоживстандарт України запровадив ДСТУ 4518:2008 «Продукти харчові. Маркування для споживачів». Що це таке та як допоможе споживачам і виробникам – розповіла начальник відділу систем управління державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" Тетяна Рудик.

Чому Україна така брудна?

Ще сто років тому автомобілі були рідкістю, а електроенергія працювала тільки у містах. Тепер ми споживаємо блага цивілізації щохвилини, а Земля стає усе більш брудною. Чому так? Чому Україна захлинається?

Учені виділяють кілька причин. У нашій державі сконцентровані великі промислові об’єкти, які не мають сучасних очисних споруд, оборотних систем водопостачання. Об’єктів, що охороняють природу, немає або вони недостатньо використовуються.

Виробництво побудоване на застарілих технологіях, споживає надто багато енергії і сировини – у кілька разів більше за західні підприємства.

До того ж немає належного контролю за охороною довкілля.

Забруднення або чужорідні речовини потрапляють у сировину, з якої виготовляються продукти харчування, через повітря, ґрунт, воду.

От і виходить, що абсолютно екологічно чистих продуктів харчування бути не може. Можна говорити лише про «безпечну» і «небезпечну» для здоров'я людини продукцію.

Яка продукція вважається безпечною?

«Безпечна» та продукція, у якій вміст небезпечних речовин (токсичних елементів, пестицидів, мікотоксинів, радіонуклідів тощо) не перевищує встановлені гранично-припустимі норми. Чим менше у продуктах шкідливих речовин, тим вони «чистіші».

Європейська комісія «Кодекс Аліментаріус» опублікувала відповідні норми та вказівки щодо вмісту та застосування в продуктах харчування чужорідних речовин.

В Україні ці норми поки не є обов’язковими для виробників харчової продукції.

Світ – за чистоту

Сьогодні люди скрізь прагнуть споживати «екологічно чисті» продукти.

Тому чимало країн запровадили перехід на «органічне сільське господарство». Виробники там відмовляються від застосування пестицидів і антибіотиків та використовують виключно методи, безпечні для довкілля.

«Органічне сільське господарство» – це здорові фермер, продукція та екологія.

Турбуватися або робити вигляд?

Відповідальні виробники продуктів харчування шукають способи відмовитися від методів, які загрожують життю, виснажують ресурси та забруднюють повітря, воду й ґрунт.

Інші ж, не надто переймаючись турботами про екологічність, бажають бути конкурентоспроможними. Вони маркують свою продукцію всілякими написами та знаками, які ніким і нічим не підтверджені, але стверджують: продукція «натуральна», «екологічно чиста», «вирощена без використання пестицидів», «без консервантів» та інше. Все це явно вводить в оману споживача.

Виробники, які насправді вкладають свої кошти для одержання більш чистих продуктів, не отримують ніякої переваги над іншими виробниками.

У зв’язку з цим Держспоживстандарт України запровадив ДСТУ 4518:2008 «Продукти харчові. Маркування для споживачів».

Стандарт – для захисту споживача

Стандарт ДСТУ 4518:2008 встановлює такі положення: «Екологічне маркування повинно відповідати вимогам ДСТУ ІSO 14020 та ДСТУ ІSO 14021», «Не дозволено наносити на харчові продукти напис «Екологічно чистий» тощо.

Крім того, в Україні прийнята Програма розвитку екологічного маркірування. Її мета – розвинути механізм стимулювання підприємств-виробників продукції, що відповідає критеріям екологічності.

Україна з 2006 року приєдналася до 36 країн світу, що входять в асоціацію незалежних організацій – Global Ecolabeling Network (GEN). Вона впроваджує системи екологічного маркування.

Еко-знак України

У GEN Україну представляє знак «Екологічно чисто та безпечно».

Він свідчить про екологічну перевагу продукції протягом повного життєвого циклу товару: від виробництва до утилізації.

Дослідження і досвід виробників довели, що екологічна якість і безпечність продуктів допомагає розширити ринки збуту й відкриває широкі можливості на міжнародному ринку.

Право наносити знак «Екологічно чисто та безпечно» на свою продукцію має виробник, який пройшов процедуру сертифікації екологічного маркування.

Як пройти сертифікацію?

Як правило, сертифікація може виконуватися на підприємствах з повним циклом виробництва: від перевірки сировини і до кінцевої стадії використання готового продукту, включаючи утилізацію.

В Україні на сьогодні акредитований тільки один Орган сертифікації з екологічного маркування продукції, що входить до складу Всеукраїнської організації «Жива планета».

Державне підприємство «Чернігівстандартметрологія» отримало офіційний статус представника Органу сертифікації та виконує роботи за ДСТУ ІSO 14021.

ДП «Чернігівстандартметрологія» приймає від виробників заявки та необхідні документи для проведення оцінки відповідності продукції, організує відбір та ідентифікацію її зразків, проводить випробування цих зразків, а також бере участь у роботі експертної комісії із сертифікації.

«Чернігівстандартметрологія» також займається просвітницькою роботою, поширює інформацію про принципи та правила сертифікації екологічного маркування згідно з міжнародними вимогами, переваги товарів, маркованих знаком «Екологічно чисто та безпечно» порівняно з іншою продукцією цієї ж категорії.

Безумовно, від екологічної сертифікації виграють усі. Працівники підприємств одержать кращі та безпечні умови праці. Жителі регіону отримають кращі умови навколишнього середовища, зменшиться кількість захворювань. Споживач одержить безпечну та якісну продукцію.

Виробники, які хочуть нанести знак «Екологічно чисто та безпечно» на свою продукцію, можуть звернутися до ДП «Чернігівстандартметрологія» .

Коментарі (1)

R_G | 2009-11-14 21:47

Скачать бесплатно без регистрации полный текст ДСТУ 4518-2008 "Продукти харчові. Маркування для споживачів. Загальні правила" по ссылке - http://www.gerelo.dp.ua/index/info_dstu_4518-2008.html
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО