Останнє оновлення: 15:15 понеділок, 9 грудня
ЖКГ / Електрика
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Що ви думаєте про «Чернігівобленерго»? «Пііі-пііі-пііі…»
Що ви думаєте про «Чернігівобленерго»? «Пііі-пііі-пііі…»

Що ви думаєте про «Чернігівобленерго»? «Пііі-пііі-пііі…»

Лампи згасли. «Пііі… пііі… пііі…» – репетують безперебійники. А також саме через «пііі-пііі» на телебаченні зазвичай передають «неопісуємі» відчуття та непередавані коментарі, котрі при цьому виникають.

Власне, про що мова? Про плани.

Що слід робити ввечері кожній людині? Як ви гадаєте, панове? Зуби чистити – так! А ще?

Звісно, у всіх свої турботи й плани на завтра. Кому свій час організувати, щось підготувати, а кому й домашні завдання за енний клас зробити гуртом, кому ще й про колектив співробітників згадати…

Але! Всіх нас дещо одне має об’єднувати в думках і турботах про завтрашній день. А саме – плани елктриків! І на вашу оселю, і на ваш офіс, цех, завод тощо.

Тому ввечері, так само, як зуби чистити, слід що робити? Заходити на сайт «Чернігівобленерго»! І перевіряти у відповідних розділах, обираючи відповідний РЕМ і дати, наявність у них планових та аварійних відключень на ваші адреси.

Чисти на ніч зуби з думкою про «Чернігівобленерго»!

* * *

«Пііі… пііі… пііі…» – репетують безперебійники. Повідомляють, що рятують від стрибків напруги чи зникнення разом з нею і результатів вашої роботи з комп’ютером. Заявляють, що придбані не безтолку, а з користю. Стверджують, що вони свої гроші відпрацьовують.

Водночас не може так стверджувати організація з сотень чи тисячі працівників і десятка чи скільки там різноманітних директорів – олігархічне «Чернігівобленерго».

Ні, в юридичному розумінні воно, звісно, може. А в монопольному становищі – може багато всякого. Прописати можливість проводити скільки завгодно відключень, коли заманеться. Влаштувати фактичну неможливість відшкодувати людям вартість приладів, що «здохли» від стрибків напруги. Може.

Ось тільки з морального боку питання – не може. Від слів «зовсім» і «нічого». Відпрацювати «потужне» обленерго сплачені за товар гроші не може. На відміну від старих 50-баксових пристроїв. Купувати які змушують саме такі енергетичні компанії.

* * *

А тепер – увага тим, хто дочитує до кінця. Забудьте те, що про планування сказано. Насправді відсутність вашої адреси в планах «електротерористів» не означає нічого!

Тому що, коли на вашій вулиці комусь знадобиться обпиляти гілки дерева, то «рубануть» вам електрику без жодних попереджень. Що вже казати про якесь тимчасове включення-переключення на інші лінії… При монопольному скотстві «вирубається» оплачена «на цілодобово» електрика всій вулиці, як не мікрорайоні, тому що слід обрізати гілку.

ПАТ «Чернігівобленерго», чому старий 50-баксовий пристрій, який через вас довелося купити, – МОЖЕ, а контора з сотнями чи тисячами кадрів у кількох багатоповерхівках – НЕ МОЖЕ?
На цьому у мене поки що все.

Іван КОВТУН (так, знову він)

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  У Чернігові провели Вечір спогадів до дня народження Олександра Норова

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор