Останнє оновлення: 19:52 п'ятниця, 7 серпня
Про наболіле...
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Виступ Віктора Лазаря на XV з’їзді Українського союзу промисловців і підприємців
Виступ Віктора Лазаря на XV з’їзді Українського союзу промисловців і підприємців

Виступ Віктора Лазаря на XV з’їзді Українського союзу промисловців і підприємців

Підключення підприємства до електрики монополіста часом «коштує» більше, аніж саме підприємство.

Болюча тема проблеми доступу підприємців до електроенергії вкотре піднята Віктором Лазарем під час позачергового XV з’їзду Українського союзу промисловців і підприємців.

«Якщо ми говоримо про розвиток реального сектору економіки, то де сьогодні в цьому залі Прем’єр-міністр, де Президент? Вони самі по собі, ми – самі по собі, – сказав, зокрема, Віктор Лазар. – Бізнес сьогодні нічого не просить у держави: ні грошей, ні якихось благ. Ми повинні змінити риторику просителів і вимагать: якщо прийшли служити, то служіть».

«Де сьогодні преса і центральні канали? Вони належать людям, які нічого не роблять», – додав, між іншим, пан Лазар.

Чернігівобленерго

Коментарі (5)

свiтле | 2017-11-16 11:28

 ТРЕБА КАПАТЬ МЕРУ ЩОБ ЗАБРАВ Пiдприемство у комунальну власнiсть мiста.ТОДi i тарифи привести доладу!!!ВСЕ iнше БЛА-БЛА-БЛА...

олег | 2017-11-15 14:14

стратегічна помилка влади за 25років що електрику для людей знижували за рах підприємств.в результаті наші товари дорожчі європейських і китайських.але вони не кращі по якості.а в людей немає патріотизму економічного-купувати тільки укр.в Германії автозаводи отр електрику дешевше від людей.іначе їх Ауді будуть золоті.а бідним в Германії є субсидія на електрику.а в нас виходить на халяву отр електрику 25років і бідні і середняки і багаті.навіть при совєтах електрика заводам і фабрикам була по 2копійки а людям по 4коп.

«Газетяр» | 2017-11-15 09:58

Ну якщо приміщення даром та матеріали для друку задарма, та за роботу практично не платити, то на папір і друк можна якось «вижати» з передплатників і, можливо, рекламодавців.

М.Боюра | 2017-11-15 07:57

 Ага, "Сіверщина" ж була під покровительством підприємців, в тому числі і В.Лазаря, так що вони з нею зробили? - їм подавай мільйонні прибутки, а інакше все під корінь. Тепер газета без їхньої допомоги і виживає.

1 | 2017-11-14 14:42

ми сами собі збудували гето .поки ми провдили революції нас обокрали олігархи . .. революція не закінчена .. електромережі будували наші батьки і діди .. їх просто потрібно націоналізувать . шановний вікторе леонідовичу я знаю вас давно і знаю що ви переможете ..
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор