Чернігівська промисловість ще дихає
Випуск промислової продукції у лютому проти попереднього місяця зріс на 0,7%.
Суттєвий приріст (15,8%) одержано в переробній промисловості, зокрема у виробництві готових металевих виробів.
Повідомляє головне управління статистики у Чернігівській області.
Крім машин і устатковання обсяги продукції збільшилися на 42,3%, на підприємствах із виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 30,5%, у виробництві харчових продуктів, напоїв, та тютюнових виробів – на 21,4%.
У січні–лютому п.р. проти відповідного періоду минулого року обсяг продукції становив 91,2%. У добувній промисловості виробництво склало 84,8%, а серед основних видів діяльності переробної промисловості суттєвий приріст (30,4%) одержано у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів обсяги продукції зросли на 9,0%.
Упродовж січня–лютого 2013р. більше, ніж рік тому, видобуто пісків природних, вироблено деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмас у первинних формах, спирту етилового неденатурованого, автобусів.
Серед продуктів харчування на три чверті зросло виробництво обробленого рідкого молока, майже вдвічі – круп, на 15,1% – йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, на 11,5% – борошна, на 3,6% – виробів ковбасних.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 6041 |
Посилання до теми:
21.02.2013 Як врегулювати трудові відносини
10.05.2012 Торік в області напалили тепла на понад мільярд гігакалорій
24.05.2012 Що хіміки хімічать? Статистики в курсі!


















.jpg)












Додати коментар: