Останнє оновлення: 16:42 п'ятниця, 15 січня
Отакої!
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / У Десну запустили стерлядь. Знову
У Десну запустили стерлядь. Знову

У Десну запустили стерлядь. Знову

Сорок тисяч мальків цієї риби сімейства осетрових минулого тижня запустили у Десну поблизу Макошине, інформує тижневик "Наше слово".

За інформацією старшого державного інспектора «Чернігівдержрибохорони» Валерія Примачка, у нинішньому році вже втретє проведено зариблення Десни стерляддю. Неподалік Сосниці випустили у водойму 30 тисяч мальків, стільки ж – у Чернігові і 40 тисяч мальків – у Макошине. Зариблення проводиться відповідно до державної програми. До речі, один мальок стерляді коштує п’ять гривень.

Стерлядь – досить екзотична для нашої місцевості риба, хоча інколи рибалкам таки вдавалося її вполювати. Як пояснює Валерій Примачок, стерлядь веде донний спосіб життя. Харчується вона рештками тварин, рослин, мікроорганізмами, тож є природним водоочисником. Хижаки стерляді не страшні. Статево­зрілою стає через чотири (самці) та шість (самки) років.

Ловити цю рибу заборонено, адже її занесено до Червоної книги України. За кожний виловлений екземпляр – штраф 1700 гривень. Хоча у перспективі стерлядь, запущену у Десну, можливо, будуть виловлювати промисловим способом.

Коментарі (1)

рыболов | 2012-05-14 11:32

За кожний виловлений екземпляр – штраф 1700 гривень. Хоча у перспективі стерлядь, запущену у Десну, можливо, будуть виловлювати промисловим способом
______________________________________________
Значит барыгам ловить будет можно тоннами,
а простым рыбакам -любителям - штраф?!!! Ни в одной стране мира нет таких объемов промышленного лова во внутренних водоемах, как у нас. Картина маслом.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Чернігівська поліція шукає свідків ДТП

SVOBODA.FM