Останнє оновлення: 13:20 неділя, 28 лютого
Пряма мова
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Київський губернатор хоче розгорнути у Славутичі «нешкідливе виробництво»
Київський губернатор хоче розгорнути у Славутичі «нешкідливе виробництво»

Київський губернатор хоче розгорнути у Славутичі «нешкідливе виробництво»

Голова Київської обласної держадміністрації Анатолій Присяжнюк запевняє, що область допоможе місту Славутичу в розвитку інфраструктури та виробничих потужностей.

Про це А.Присяжнюк заявив сьогодні в інтерв’ю журналістам під час робочої поїздки в місто Славутич.

«Місто Славутич має свої добрі традиції, місто Славутич збереглося і розширюється і ми в цьому йому будемо допомагати… Потрібно вирішувати питання і охорони здоров’я, потрібно ініціювати муніципальні програми, а ми будемо відшукувати інвесторів і створювати нові робочі місця, тому що Славутич не тільки пов’язаний з Чорнобильською станцією, де працює понад 3 тис. людей, а місто Славутич має своє обличчя і тому тут буде нешкідливе виробництво, і ми в цьому будемо допомагати», - сказав він, висловивши при цьому своє задоволення як роботою мера міста, так і роботою депутатів міськради.

У свою чергу, міський голова Славутича Володимир Удовиченко зауважив, що Славутич не лише потребує інвестицій, а й сам є містом-донором, оскільки справно відраховує до різного рівня бюджетів чималі кошти.

На переконання мера, «питання, які стосуються життя мешканців міста, потрібно вирішити до 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Це питання принципове, це питання моральної відповідальності всіх нас перед тими людьми, які зробили для світу дуже багато…».

Разом з тим міністр охорони здоров’я України Зиновій Митник, який також відвідав Славутич, наголосив, що в першу чергу що стосується медицини, необхідно забезпечити місцеві лікарняні заклади сучасною медичною діагностичною технікою, медичними кадрами, створивши для них нормальні як побутові, так і матеріальні умови.

Довідка

Місто Славутич знаходиться на території Чернігівської, проте належить до Київської області.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM