Останнє оновлення: 21:09 вівторок, 13 квітня
"Чорнобильські" ініціативи
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / В Україні надрукують атлас Чорнобильської зони
В Україні надрукують атлас Чорнобильської зони

В Україні надрукують атлас Чорнобильської зони

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів при доопрацюванні проекту закону про державний бюджет на 2011 рік передбачити витрати на поліпшення медичного забезпечення й оздоровлення потерпілих від Чорнобильської катастрофи, а також на будівництво житла для відповідних категорій громадян.

Це закріплено указом Глави держави № 937/2010 від 11 жовтня «Про заходи, пов'язані з 25-ю річницею Чорнобильської катастрофи».

Зокрема, Кабміну доручається передбачити витрати на будівництво (придбання) житла для категорій громадян, потерпілих унаслідок Чорнобильської катастрофи, які потребують поліпшення житлових умов, перш за все з дітьми, які стали інвалідами через трагедію, і інвалідів І групи, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Крім того, належить виділити кошти на відселення сімей, що проживають у зоні обов'язкового відселення, на радіаційний захист населення й екологічне оздоровлення забруднених територій.

Президент також доручив передбачити витрати на капітальний ремонт автомобільних доріг Чернігів – Пакуль – контрольно-пропускний пункт «Славутич» – Чорнобиль (з під'їздом до міста Славутич).

Кабмін також зобов'язується забезпечити перегляд в установленому порядку меж зон радіоактивно забруднених унаслідок Чорнобильської катастрофи територій.

Уряду належить створити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів, пов'язаних з 25-ю річницею Чорнобильської катастрофи і затвердити його персональний склад; розробити і затвердити план цих заходів.

Янукович доручив видати атлас радіоактивного забруднення території України та екологічний атлас зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення, підготувати і видати зібрання наукових праць, документів і матеріалів, які освітлюють Чорнобильську катастрофу, і досвід подолання її наслідків.

На фото: Дорога Чернігів - Славутич у цілком пристойному стані
Фото: Сергій СТУК

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM