Останнє оновлення: 16:05 четвер, 25 лютого
Оподаткування / Зарплата
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Легалізація зарплати – одне із основних завдань податкової служби
Легалізація зарплати – одне із основних завдань податкової служби

Легалізація зарплати – одне із основних завдань податкової служби

Рівень надходження податку з доходів фізичних осіб в бюджет знаходиться в прямій залежності від рівня нарахованої заробітної плати.

Тому дуже важливо щоб працівники отримували заробітну плату не в «конвертах», а офіційно, бо саме в такому випадку місцевий бюджет має стабільні надходження.

Сьогодні фахівці Чернігівської міжрайонної державної податкової інспекції продовжують роботу по легалізації заробітної плати, приділяючи особливу увагу виявленню схем та механізмів її невиплати, погашенню заборгованості та перерахуванню податку з доходів фізичних осіб в бюджет, оформленні найманих працівників відповідно до чинного законодавства.

Постійно звертається увага керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців на обов`язковому оформленні трудових відносин із найманими працівниками, на  недопущенні виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень.

З метою упередження правопорушень у сфері оплати праці та збільшення надходжень до бюджету податку з доходів фізичних осіб з початку поточного року Чернігівською МДПІ проведено перевірки 122 суб’єктів господарювання – фізичних осіб на місці здійснення діяльності, встановлено понад 80 неоформлених найманих працівників та передана інформація про виявлені порушення до прокуратури Чернігівського району для вжиття заходів.

Проведено 13 документальних перевірок суб’єктів господарювання фізичних та юридичних осіб за наслідками яких донараховано понад 159 тис.грн. податку з доходів фізичних осіб, з яких до бюджету надійшло майже 138 тис.грн. За наслідками перевірок до окружного адміністративного суду подано позовні заяви на стягнення податкового боргу по податку з доходів фізичних осіб по 4-м підприємствам району.

Тож, у котре нагадуємо роботодавцям та громадянам, що незареєстрований належним чином працівник ризикує залишитися без права на отримання пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії.

І. Проніна, начальник відділу оподаткування фізичних осіб 
Чернігівської міжрайонної державної податкової інспекції 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM